• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesť v podpazuší - čo to je?

12. augusta 2012 
ahojte,
od vcera ma boli miesto pod pazuchou, je to presne pod miestom ako rastu chlpky, skor v tej hornej plovici smerom k ruke, nie k telu...mam to miesto take zacervenane, asi zapalene, asi ako dvojkoruna, presne tam ma to boli, citim to aj pri kazdom pohybe ruky, co to moze byt? napada ma ze su tam potne, mazove zlazy a uzliny, este som to nidky nemala, neviem co s tym a ci sa mam znepokojovat, mate s tym niekto skusenost?
21. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, co to je, ale urcite nepouzivaj ziadne deodoranty a antiperspiranty a asi by som v pondelok skocila ku dr. to budes mat istotu a nebudes sa zbytocne stresovat. ja som mala bolestive miesto pod pazuchou, ked som kojila, dokonca som to mala aj pripuchnute - boli to uzliny, ale ziadne maste od dr mi nepomahali, tak sme pockali, ako sa to vyvinie, ked dokojim. no a po ukonceni kojenia mi to zmizlo. teraz som opat teho a uz sa mi zda, ze zase mi zacina ta jedna pazucha pripuchat a obcas citim aj bolest v nej. tak by to teoreticky mohlo mat suvis aj s tvojim tehotenstvom - predsa len hormonalne zmeny a tak... no radsej sa porad s dr :unamused:
21. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tucniacik ..ahoj..vidim, ze je tu prispevok uz starsi, ale chcela by som vediet ako to dopadlo s tvojim problemom, pretoze mna teraz tiez taky trapi, lenze ja uz 8mes. nekojim a nie som ani tehotna..bola som s tym uz aj u lekara, vraj to asi bude z holenia, ale este ma poslal na usg, ale to ma caka az v utorok..prosim, ak si tu este na mk, odpis mi..vopred dakujem..
12. aug 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok