Bolesť v pošve alebo v panve na začiatku tehotenstva

anjelikdianka
19. jún 2013

Som v 4-5 tt.,od včera mám taký čudný pocit v panve alebo pošve ako keby sa tam niečo rozťahovalo sa.Citili ste niektorá niečo podobné na začiatku tehotenstva.Zajtra idem prvý krát k doktorovi.

andy09
19. jún 2013

@anjelikdianka veď sa Ti roztahuje maternica a budeš to cítiť niekedy viac, inokedy menej.

kiaramia
20. jún 2013

@anjelikdianka ja som cely cas mala akoby menstruacne bolesti. Niekdy na to pomohlo magnezium, niekedy ani maximalna davka nestacila a niekedy ma to az tak bolelo, ze som sa odbolesti skoro (s prepacenim) pogrcala 😒 ..ale neviem, ci ja som dobry priklad, lebo k tomu aj spinim a takto isto som prisla o prve babo 😢 Ale zienky tu zvyknu pisat, ze to je normal, ze sa maternica roztahuje...

trish31
20. jún 2013

@anjelikdianka jooooj,ako mna bolievalo,ani opisovat nebudem

kiaramia
20. jún 2013

@trish31 tiez tak velmi silno? myslela som, ze take utrpenie uz mam snad jednina🙂,lebo zienky to zvyknu popisovat ako mierne pobolievanie, ale to moje je vsetko len nie mierne🙂

anjelikdianka
autor
21. jún 2013

Dakujem vám dievčatá za odpovede.

mikavo
11. dec 2014

Baby, ako dlho to trvalo? Taktiez mam tieto bolesti uz tyzden a su pre mna hrozne, nemozem obsediet, co ma boli cela panva.

sybo5
11. dec 2014

tvoje telo sa postupne pripravuje na bábo ako bude rásť, taktiež na porod, aj ked ešte samozrejme ho máš ďaleko. Každá to prežívame inak. Niektorá má to, niektorá ono. Vždy sa posťažuj v poradni u gynekologa a toho počúvaj, lebo čím viacej sa budeš pozorovať a hľadať info na nete, tak tým budeš mať viacej blúdivých myšlienok. Tehotenstvo je krásna vec, ale je to pre telo aj záťaž. Tak držím palce, nech tehu prebieha v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre