Bolesť v slabinách v 20. týždni

paulahr
27. máj 2022

Ahojte ženy
Som 20tt a dnes ráno mi začala bolesť slabín a sem tam podbruska, konkrétne má tie slabiny bolia skôr nalavo. Po hodine to ustúpilo teraz večer to zacalo zas. Volala som na obed s lekárkou povedala že si mám vyložiť nohy, oddychovať a dať magnezium. Máte s tým niektorá skúsenosti? Mam sa báť alebo je to normálne. Ďakujem za rady…

doda26
27. máj 2022

@paulahr jooooj o bolesti v slabinach by som toho vedela rozpravat…cca od 16tt az do mozno 25tt som strasne casto mavala taketo bolesti..jak keby ma niekto nakopal medzi nohy..raz viac na jednu stranu, raz na druhu…a viem ze jeden den som malovala detsku postielku a som sa dost hybala a potom vecer som myslela, ze to je moj koniec 😄 ono je to normalne, vazy a slavhy sa ti natahuju, brusko zacina rast,…a ked som sa bavila s kamoskami tak oni take problemy nemali..neviem preco ja ano…mozno aj preto, ze som dost chuda a svalstvo na bruchu som mala pred tehu dost pevne..ktovie 💁 ale teda nic sa mo nestalo a mam doma uz 10 a pol mesacnu slecnu 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre