Bolesť žalúdka v 9. týždni
Ahojte, som v 9tt a strasne ma boli zaludok, , napina ma na zvracanie ale nezvraciam, moze to byt aj preto ze som teraz prechladnuta?? Dakujem
Ahojte, som v 9tt a strasne ma boli zaludok, , napina ma na zvracanie ale nezvraciam, moze to byt aj preto ze som teraz prechladnuta?? Dakujem
@rakarka alebo proste tehotenska nevolnost...ak to bude moc zle, tak to povedz lekarovi, nieco ti na to da