Bolesť zubov v tehotenstve

zuz4nk4
7. sep 2015

Mamičky a budúce mamičky, -Bolesti Zubov- stretli ste sa už s týmto nepríjemným "zážitkom"? Čo s nepošlusnými zubami? Aké lieky? Aké domáce všelieky starej matere poznáte? ☹ Ževraj dievčatá berú krásu a zuby 🙂

zita19
7. sep 2015

Ked ta boli deravy zub treba ho dat cim skor opravit, lebo pri zapalovych procesoch sa do tela uvolnuju toxiny, ktore nerobia dobre babatku. Ked ta bolia zuby kvoli zapalenym dasnam, tiez to treba riesit u zubara. Nie nadarmo je pre tehotne odporucana jedna preventivka navyse.
A nie dievcata beru matkam zuby. Berie ich zanedbana starostlivost. Dcerky na tom nemaju ani za macny mak viny.

prego81
8. sep 2015

@zuz4nk4
Sklamem tá: zázračný recept neexistuje. Ak máš problém so zubami tak je najlepším riešením zubár. Tehotenstvo je v tomto prípade irelevantné.

ivkapleskova
3. júl 2016

Toto je uz tíždeň čo ma bolia zuby aj na pravej aj na lavej strane som uz 35 tizdnou a zubara sa velmi bojim mam panicky strach... Davam si paralen aj panadol to mi nepomaha co. Si mam dat proti bolesti ???

ivkapleskova
3. júl 2016

@zita19 to je pravda ja som bola na posledy ani nepamätam uz je tomu 9 rokou co. Som nebola u zubara je to. Nedbajlivost za 5min bolesti Trpime vzdy ked nas bolia zuby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre