Bolesť zubu v 37. týždni

bibiana765
6. aug 2021

Ahojte už druhý deň ma trápi strašná bolesť zuba. Mám tam kaz pod blombou a neviem už čo si dať na to. Nakoľko som v 37tt tehotenstva tak nemôžem hoc čo a zubár ma nechce ošetriť lebo si pichám fraxiparin. Paralen mi nezaberá a novalgin neviem či si môžem dať.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka1797
6. aug 2021

@bibiana765 v takom tyzdni si uz mozes dat novalgin, pre istotu zavolaj na 112 oni ti tam poradia najlepsie ..moja kamaratka v 9 mesiaci volala tiez kvoli bolesti zubu a povedali jej ze v takom tyzdni moze hocico od bolesti uz

ivangeline
6. aug 2021

Urcite ti s tym zubom vie nieco spravit...Najdi ineho zubara,ak nie.

patus_2
6. aug 2021

@bibiana765 určite si nájdi iného zubára. Porodiť môžeš kľudne aj o mesiac a dovtedy máš trpieť? Zub treba jednoznačne ošetriť.

bara_borka
6. aug 2021

@bibiana765 zubár. Bolesti sú omnoho viac steesujucejsie pre vás a bábätko ako návšteva zubára, prípadne injekcia na umrtvenie a čistenie kanálikov.

miskamicha
6. aug 2021

@bibiana765 fraxiparin nie je kontraindikacia, ved nejdes hned trhat zub a aj keby fraxiparin ak pichas raz denne ucinok ma iba 12 hodin...potom uz nie. Cize nevidim.dovod. ja tiez uzivam fraxiparin som v 19tt a vrtal a opravoval mi zub v pohode. Pre dieta je horsia samotna bolest zuba pretoze sa z tvojho tela vyplavuje adrenalin...a aj to vplyva na dieta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre