• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti na pravom boku v tehotenstve. Čo to znamená?

7. septembra 2016 
ja som mala vselijake bolesti.... zvacsa nalavo, ale tiez raz dost silne bolesti napravo. bola som kvoli tomu aj na pohotovosti, ze ci to nie je slepak. nastastie sa to nepotvrdilo. mne gynekologicka hovorila, ze to moze byt sposobene pomalsim travenim alebo nafukovanim. ale radsej to treba skontrolovat, ak sa nieco nezda :wink:
6. jan 2016 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paris3 ja si tiez myslim ze som nafuknuta resp sa mi tam nieco "upchalo" lebo napr..citim ze som hladna ...pochybujem ze keby mam zapal akutny tak by som pocitovala hlad...nemam ani teplotu...uvidime :/
6. jan 2016 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa tiež boli v pravom boku a ťahá sa mi to až dozadu k chrbtici. Navyše mi je vtedy aj dosť zle od žalúdka. Dneska pri státí išli na mňa až mdloby. Mám problém aj sedieť aj ležať :unamused:
14. jún 2016 o 17:33  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.som na zaciatku tehotenstva asi 5 tyzden este som u dokiho nebola,tiez mavam bolesti dole na pravej strane a citim to niekedy az vystrelovat do nohy.neviete ci to je normalne .dakujem za rady
5. júl 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronycka
Ahoj, mam posledne dni podobne problemy ako ty, bola si s tym vtedy u dr? Co ti na to povedal cim to bolo sposobene? Tiez tie bolesti citim v pravom boku na krizoch a taha sa to dolu do nohy
7. sep 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok