Bolesti podbruška v 37. týždni

marilyn88
15. dec 2020

Ahojte mam silne bolesti v podbrušku vnútri v pipine jemne tlaky na konečnik som totalne nesvoja ubolena mam pocit ze mi treba casto cikať . Zatial zo mňa nič nevyteká som v 37. TT dost ma boli cely spodok 🤦🏼‍♀️Rozťahujem sa? Alebo žeby sa už pôrod blíži ? Dnes mi mierne aj nohy opuchli .

nini1010
15. dec 2020

To este nie je porod.Posledne tyzdne su take.Vsetko ta boli picha tlaci,x krat pridu poslickovia a tlaky...Ale ver mi se ked pride porod uz nebudes mat velmi sancu dumat ci je to porod.To bude jednoznacne.

ellis21
16. dec 2020

@marilyn88 je to normálne. Pokiaľ ti netečie voda alebo nemas pravidelne kontrakcie nestresuj. Daj si magnézium. Vyloz nohy hore a oddychuj. Telo sa pomaličky pripravuje a babo tiež. Nechcem ta strašiť ale bude to uz len horšie. Ale neboj uz to nemas na dlho a ten výsledok stojí za to. Držím palce

marilyn88
autor
16. dec 2020

@ellis21 😹😹😹ďakujem ešte horšie?? To si ozaj už neviem ani predstaviť 🤗😄

ellis21
17. dec 2020

@marilyn88 😆😆😆😆no a nakoniec porod. To je bodka. Ale nie nechcem ta strašiť len ze tie posledne týždne su najhoršie a boli vsetko ale stoji to za to. Ja mam 4 deti a veru kebyže som mladšia dam ďalšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre