Bolesti pri pretáčaní sa v noci v 27. týždni

25. sep 2021

Ahoj, som 27tt a v noci ked idem napr na wc alebo sa chcem len pretočiť na druhý bok citim sa ako slon, tazka, mam trochu aj bolesti v bruchu pri pohybe ale pritom brucho nejako velke nemam, povedala by som ze skor take menšie... neviem, je to normálne ? Mate to aj vy ? Hlavne mi ide o to pretáčanie sa zboku nabok V noci... fakt neviem čo budem robiť v posledných týždňoch

bajka16
25. sep 2021

Ja som mala obrovské bolesti ale aj brucho som mala obrovské. Vyzerala som ako keby čakám dvojičky takže to fakt nebol med lízať. Ale keďže máš malé bruško neviem. Záleží kde ťa čo boli ale určite to spomeň na najbližšej poradni.

bluemoon24
26. sep 2021

Já jsem teda v 25tt, ale při přetáčení z boku na bok mě bolí žebra, mám napnuté břicho a všechno mě tlačí. Stále vypadám, že jsem více tlustá než těhotná, protože jsem skoro nepřibrala, takže břicho není velké. Ale i celkově při pohybu se cítím strašně neohrabaná, nešikovná, neustále mě něco píchá, nezvládám chodit rychle, atd. Takže bych řekla, že je to normální. Samozřejmě, pokud ty bolesti nejsou u tebe nějak extra velké 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre