Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti pri sedení v 17. týždni

denisel
18. okt 2014

Ahojte, aj vy máte problémy, keď sedíte alebo si sadate, ze vas boli zadná kosť (trtac)?? Ak áno, čím je to spôsobené a je to vôbec normálne??

erka2014
18. okt 2014

@denisel ahoj, neviem, čim to je, ale ja som v 24. tt a tiež kvôli tomu neobsedim...a to som bola zvyknuta sedieť aj 10 hod denne...teraz nehrozi 🙂

denisel
autor
18. okt 2014

@erka2014 takže sa nemusím stresovat a je to ok?? Bo ja mám zas opačne, ze stojím v práci 12 hodín, ale keď idem na break tak mám problém sadnúť a po 30 minútach mám problém sa zas postaviť :( je to veľmi nepríjemné.... Kamarátka povedala ze to môže byť aj tým, ze je dieťa posunuté viac dozadu, ni chcela som počuťaj iné názory a poprípade skúsenosti.... Mám problém aj so stolicou ale neskutocny :(

erka2014
19. okt 2014

@denisel no pravdepodobne to už lepšie nebude 🙂 ale ved čosi vydržime nie? 🙂 mne na travenie pomaha psylium...z lekarne...je to len nejake prirodne niečo čo sa ti v žaludku zmeni na žele a potom sa lepšie klže strava v črevach...🙂

denisel
autor
20. okt 2014

@erka2014 samozrejme, však sme ženy 🙂 ja som sa len chcela uistit ze ta bolesť nie je nič vážnejšie, keďže moja midwife na všetko povie "its ok"... A netreba to na predpis??

lenka_1989
20. okt 2014

@denisel aj mna to boli, mam sedave zamestnanie a cely den sa len otacam z jednej polky na druhu :D

erka2014
21. okt 2014

@denisel nie žiadny predpis, to zoženieš aj v "zdravych obchodoch"...to je len z rastlinky... 😉

denisel
autor
21. okt 2014

@erka2014 skúsim to tu nájsť.... Hádam to budú mať aj tu pod rovnakým názvom 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli