• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti slabín. Je to svalovica?

23. októbra 2011 
@belusa prepáč, nechcela som ťa vystrašiť. Ak sa k opuchom a vysokému tlaku pridruží bolesť nad bruchom, môže to byť syndróm HELP. Vtedy sa väčšinou rýchlo musí ukončiť tehotenstvo, lebo ohrozuje mamičku. Ale u teba by to nemalo byť nič vážne, predpokladám, že to bude len bábätko tlačiť na bránicu. Ale povedz to doktorovi na poradni, pre istotu.
3. aug 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tiez som mala v prvom tehotenstve sialene bolesti lonovej spony, ku koncu som ledva chodila, a otocit sa na posteli bolo skoro nemozne, trvalo to este aj dlho po porode, hlavne rano, ked som mala vstat a rozhybat sa. Pri druhom tehotenstve sa to zacinalo este skor, ale vypatrala som ze pomaha taky tehotensky pas, bolo to s nim ovela lepsie. Po porode uplna pohoda, nic ma nebolelo. Teraz v tretom tehotenstve hned ako som zacala tu sponu citit, som si dala ten pas na jeden den a prestalo to, vzdy ked to zacitim, dam si ho hoci len na par hodin doma a pomaha mi to.
Asi sa sem nemozu davat reklamne linky, tak ak chcete, poslite mi spravu, napisem vam co to presne je.
4. aug 2011 o 06:32  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskap no nie lôepšie ked vystrašíš a niečomu predídeme.Bola som dnes na monitoringu a všetko ok aj som sa im posťažovala a vraj to preto, že bábo je veľké :slight_smile: :slight_smile: tak dúfam, že vedia čo vravia...ozaj je, že opuchy nemám tak dúfam, že je to tak ako vravia.Dakujem veľmi pekne...
4. aug 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanamv prosim, mozes mi napisat do IP, co to je, ja ja mam hrozne bolesti, ledva chodim niekedy, vdaka
4. aug 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gab Ahoj, poslala som IP.
4. aug 2011 o 13:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belusa tak ja som tie bolesti mala aj pri prvom a mam ich aj teraz... u mna to ale s velkym babom urcite nesuviselo, kedze dcerka sa narodila s 2810 g... netusim preco to mam, ale niekedy je to hrozne :pensive: este musim nejak tych 12 tyzdnov docvakat a bude pokoj :grinning: ty to mas za par :wink:
4. aug 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som sa docitala, ze to suvisi s hormonom "relaxinom", ktory sposobuje uvolnovanie tej lonovej spony. A niektorym zenam sa ho jednoducho uvolnuje viac ako inym, urcite to nesuvisi s velkostou dietata.
4. aug 2011 o 19:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby sme nositeľmi života tak trpme ešteže čakám syna bude to mať ľahšie :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
4. aug 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla tychto prispevkov som konecne prisla na to, co ma to dole otravuje. Mna to tiez dost odspodu boli, brucho vobec nie, len odspodu. Ide o take pichanie, hlavne ked idem do kopca, ked sa chcem postavit, alebo sa chcem otocit. Z tychto prispevkov som pochopila, ze si to este dlho uzijem, hura hura...
23. okt 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok