Bolesti v 11. týždni

30. okt 2022

Ahojte včera som zacala 11tt. Už niekoľko dni mam po večeroch po celom dni strašne veľké brucho nafuknute ako balón (nie nie sú to prdy 😂 nenafukuje ma), do rana to splasne a rano mi opat ešte nič nevidno 🤷🏻‍♀️ a dalej teda večer keď som tak nafúknutá tak citim bolesti v podbrusku (nie krce) ale taký cely spodok vnútri akoby scitliveny dokonca keď si sadnem na tvrdšiu stolicku tak ma to zatlačí a zabolí, neviem ako to lepšie opísať/vysvetlit len chcem vedieť či to sú v poriadku pocity alebo mam ísť skôr k lekárovi ? Najbližšiu kontrolu mam až budúci pondelok

autor
30. okt 2022

Ešte doplním že ta bolest smeruje aj dozadu do krížov

paciko9
30. okt 2022

100x zbytocne ako raz neskoro, ja by som urcite sla na pohotovost. Ak je vsetko ok tak budes kludnejsia.

anavixy
30. okt 2022

Podla mna ukazkove nafukovanie 🤷🏻‍♀️ Tak teda mas “strasne velke brucho nafuknute” alebo “nie… nenafukuje ma”? 🙃 a ako je to s tymi prdmi, ked to nie su prdy.. to znamena ze teda vetry odchadzaju bez problemov aj pocas tych tlakov a bolesti? na pohotovost nemusis chodit, ale kludne brnkni svojmu gynekologovi a uvidis, ci ta pozve skor 🍀

autor
30. okt 2022

@paciko9 myslím že to na pohotovosť nie je, nie je to niečo čo by sa nedalo vydržať ani tie bolesti nie sú vôbec silne len je to celkovo nepríjemne ale určite radšej zajtra brnknem doktorovi a poradim sa s ním 🙂

@anavixy Mam obrovské brucho, neviem čím je to spôsobené 🤷🏻‍♀️ Vetry práveže neodchádzajú 😂 nemám s tým žiaden problém tak isto ani s vyprazdnovanim preto si nemyslím že toto spôsobuje nafúknutie čriev

anavixy
31. okt 2022

No ved ale vetry maju odchadzat, nafukovanie je aj o tom ze tie plyny sa nevedela dostat von z tela 🙂 to je ten problem, ten tlak, pichanie…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre