Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti v 2. trimestri

ajush5
16. sep 2015

Ahojte kočky,

už tretí deň mám príšernú bolest najmä v pravom boku. Najhoršie je to keď stojím, keď sedím dá sa to zniesť ale boli to a úplne top je keď si ľahnem. Ide o takú veľmi ostrú kŕčovitú bolesť ktorá vystreluje do celého podbruška a zhoršuje sa to hýbaním pravej nohy. V sede mám dokonca problém pravou nohou pohnúť. Končím 23 týždeň, našťastie žiadne krvácanie to nesprevádza a malinké si spokojné pokopkáva. Mali ste niektorá niečo podobné?

darina1952
16. sep 2015

@ajush5 ahoj, obtiaže a bolesti počas tehu sú individuálne a najlepšie ti odpovie lekár, ale nechoď na gyndu ale ku všeobecnej lekárke - tá ťa vyšetrí a snáď pošle aj do špecializovaných ambulancií ako neurológia, ortopédia,... môže to byť pricviknutý nerv, pricviknutý močovod - obličkový záchvat,... takže smer lekár. 😉

dzastin
25. sep 2015

Ahoj ja som bola dnes s tym u doktora , strašne ma začalo pichat cítila som stahy na maternici , každý rastie ti maternica, diagnoza skracovanie krčka mam ho 3,44 okamžitá PN lezat možnosť ist aj do nemocnice , užívam 2x denne magnosolv uvidime ci zaberie , radšej chod na vysetrenie
@ajush5

Tu začni písať odpoveď...

Odošli