Bolesti v 26. týždni

lenuska9999
4. apr 2022

Ahoj som 25tt+1 a trápia ma extrémne bolesti pod bruškom, až ako začína ta kosť. Taktiež ma to boli v slabinach medzi nohami. Bolesť neustupuje ani pri ležaní. Už chodím ako kačka kvôli tým bolestiam. Je to normálne? Niečo podobné som mala pri prvom tehotenstve, ale až v poslednom týždni... teraz mi to príde skoro. Okrem toho mávam aj také silnejšie menštruačné bolesti hocikedy počas dňa, to budú asi poslickovia že?

maria898
4. apr 2022

@lenuska9999 no byt tebou zajdem lekarovi nech ta radsej pozru. Je to dost zavcasu na take vseliake bolesti

aliaray1
4. apr 2022

@lenuska9999 mozu to byt falosne kontrakcie to podbrusko? A to rezanie je vo vnutri akoby ziletkou?
To totiz baby mavaju aj v skorsich tyzdnoch.

Tie falosne kontrakcie mam od 30tt a to rezanie asi od 28tt a v poho.

Radsej ale chod na gyndu, to urcite hej.

veronika3110
5. apr 2022

ja som mala to isté, iba na ľavej strane... akoby nožom ma tam pichali... začalo to vždy pri obyčajnej chôdzi, šla som kvôli tomu až na PN, lebo sa to nedalo vydržať.. po pár krokoch som bola KO ...
chodila som s tým často k lekárovi, lebo nič mi nepomáhalo.. nakoniec z toho vyšlo, že sú to skrátené panvové väzy, ktoré sa vlastne tou činnosťou bolestivo naťahujú a tlačí na to plod a tak... takže vraj len vydržať... už mám len týždeň do pôrodu a stále to cítim po dlhšej chôdzi.... niekedy až krívam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre