Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesti v 35. týždni. Mám ísť k lekárovi?

petra19945
26. mar 2015

Ahojte 🙂 som v 35 tt a som prvorodicka tak mam obavy... chcem sa vas opytat ci ste mali niektora bodanie alebo neviem ako to nazvat..bolesti siahajuce az do konecniku...ked sedim tak katastrofa..kym sa postavim tak to potrva...boli ma cely spodok...ked lezim tak je to ok...dakujem za rady 🙂

katkakovac
26. mar 2015

Tu sa odpoveď nedozvieš, nikto ťa čez internet nevyšetrí. Utekaj na pohotovosť. Radšej 3x zbytočne ako raz neskoro. Môže to byť začínajúci pôrod, dieťa môže tlačiť na nejaký nerv alebo čokoľvek iné. Ja som v tehotenstve spadla na schodoch a aj napriek tomu, že sa bábätko hýbalo, som išla pre istotu na pohotovosť. Skontrolovali ma a všetko bolo nakoniec v poriadku. CHoď aj ty, budeš pokojnejšia;)

ammellia
26. mar 2015

tlaky akoby na stolicu je uz porod vo finalnej faze :D ale zas ked ti to prejde poleziacky, tak to bude mozno len nejaky cviknuty nerv. Ja som tak asi 2 tyzdne pred porodom ledva chodila. Ale ak mas obavy, radsej bud za hysterku a skoc k dr ;)

erickatt
26. mar 2015

Nic nedas ked behnes na pohotovost, alebo aspon zavolaj

ingrid1979
26. mar 2015

Ahoj, v žiadnom prípade Ťa nechcem strašiť, ale preventívne by si mala ísť k lekárovi.

majkafer
26. mar 2015

Ja si myslím, že ešte chvíľku sleduj, hlavne cas, ci to nejde v pravidelných intervaloch, no inak by som išla, už si dosť blízko pôrodu, môže to byt plány poplach, no nemusí, tak ešte do deviatej sleduj a ak neustane, chod a veľa štastia!!!. Ale brucho Tá neboli, ci?

irine
27. mar 2015

načo sa to pýtaš tu??? k lekárovi choď

zaraaa
27. mar 2015

utekaj čo najskôr na pohotovosť,môžeš aj skôr porodiť aj 1-2 mesiace pred termínom pôrodu!a podla tvojho popisu tak môžno sa začínaš otvarať preto maš tie bolesti!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli