Bolesti v podbrušku na ľavej strane

hairkristy
6. jan 2018

Prosim vas mate niekto skusenosti dnes je statny sviatok tak meviem ci sa vybrat na pohotovost alebo len zvytocne panikarim mam pichave bolesti pri chodzi v podbrusku na lavej strane ked lezim vsetko je ok kym sa naotocim alebo nedvihnem myslite ze to je normalne ? Som v 16. tt dakujem za akukoľvek radu

trashpanda
7. jan 2018

Nemozu sa ti iba uvolnovat vazy? Mna teraz v tehotenstve tiez kazdu chvilu niekde picha (aj na lavej strane podbruska), ale pohotovost mi v tej suvislosti este nenapadlo riesit. 🙂 Zvlast ked sa ti to upokoji, ked lezis...Ale zase ak to mas velmi silne alebo by ti to stale pretrvavalo na tom mieste alebo by si k tomu mala nejake spinenie/krvacanie, to uz by sa asi riesit malo.

natally33
7. jan 2018

Ak ta iba picha v podbrusku na lavo alebo na pravo, roztahuje sa ti maternica. Som v 32tyzdni, takze mna uz picha skoro vzdy 🙂 dr mi povedal, ze ked to bude otravne, mam si dat magnezium a Nospa. Ak budes mat silne krce, toto uz treba riesit, ale pichanie je v norme.

hairkristy
autor
7. jan 2018

Uz je den po a vsetko to pichanie preslo nastastie 🤗 dakujem aj tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre