Bolesti v podbrušku pretrvávajúce od začiatku tehotenstva

le4
3. jún 2013

Ahojte, citala som si na internete vselijake clanky o bolestiach brucha, ale nikde sa nepisalo o pretrvavajucich bolestiach od prveho trimestra cez druhy (no a uvidim ako dalej). Nie su to velke bolesti, ale pretrvavaju denne aj par hodin. Doteraz som to akosi ignorovala (ze asi roztahovanie maternice?), ale vraj ta bolest z roztahovania vazov nie je pretrvavajuca. Ja mam bolesti, ktore trvaju (alebo si ich uvedomujem) niekolko hodin denne hocikedy par dni za sebou. Mali ste niekto mierne az stredne bolesti pocas celeho tehotenstva (a zdrave babo)? Alebo to moze znamenat komplikacie?
p.s. Ektopicke tehotenstvo to nie je. Bola som u doktora tusim v 8t4d a ultrazvuk vyzeral v poriadku.
Budem vam velmi vdacna za odpovede, lebo vsak viete, ake je to v tehotenstve, clovek ma strach. Vdaka, Le4

lucymk
3. jún 2013

@le4 ahoj.Ja si pamätam,ze pri prvom tehu som mavala bolesti ako menstruacne.Niekedy som sa aj v noci prebudila nane a utekala na wc ci nahodou nekrvaciam.Nieviem ako dlho trvali,ale do 15tyzdna urcite nie.Moja gynekologicka mi povedala,ze sa mi roztahuje maternica Dnes mam krasnu zdravu dcerku.

eemmaa
4. jún 2013

@le4
@lucymk ahoj, ja som take bolesti mala až do pôrodu a tiež mi bolo povedané, že to bolo zvacsujucou sa maternocou, dostala som na to magnesium co to zmiernovalo.

lillona
4. jún 2013

@le4 ahoj, ja mam to iste, tiez mam bolesti v podbrusku, hlavne v oblasti vajecnikov. ale dnes idem na poradnu, tak uvidim, ci je vsetko ok

zuzi0911
4. jún 2013

@le4 ahpj ja som maala pomerne silne menstruacne bolesti kazdy den a bala som sa aby som ju nedostala do konca tretieho mesiaca...a deti mam zdrave

lucymk
4. jún 2013

@eemmaa tak ja som nastastie do pôrodu az nemala,ale zas po pôrode hlavne ked som kojila tak tie bolesti boli nenormalne a este tvali asi hodinu po kojeni co som sa az skrucala na posteli.Vtedy mi bolo zas povedane ze sa mi maternica stahuje.teraz pri tomto tehu som tie bolesti od zaciatku nemala,ale mam zas ine problemi. ☹

le4
autor
4. jún 2013

Ahojte, vsetkym vam velmi dakujem za odpovede. Trochu ma aj upokojili, najma Eemmina.

eemmaa
4. jún 2013

@lucymk ja som to zas po pôrode už nevnimala keďže som mala cisársky 🙂
@le4 to som rada, držím palce.

kikes
4. jún 2013

ja mam tiez bolesti od zaciatku tehu a takisto mi bolo povedane, ze to je v poriadku a ze je to zvacsovanim maternice a beriem na to magne b6. pokym to nie su silne bolesti, tak by to malo byt v pohode.