Bolesti v podbrušku v 7. týždni

romanelak
14. okt 2020

ahojte
som 7. týždni a doteraz mi vôbec nebolo zle... dnes však od rana mam bolesti v podbrušku silnejšie ako zvyčajne sú to presne take bolesti ako pri silnom menzese... a nejako to neutlmuje... mali ste to niektorá?

ivula0807
14. okt 2020

Ahoj, bolesti v podbrusku akoby uz mal prist menzes som mavala este pomerne dlho, a zle mi az do konca osmeho tyzdna nebolo vobec. Potom to zacalo 🙂

mata370
14. okt 2020

@romanelak ahoj🙂ja to mám obcas. Vraj sa maternica rozťahuje. Pokiaľ nemáš krvavý výtok tak nestresuj 🙂

diaalex
14. okt 2020

@romanelak môže to byť rozťahovanie maternice 🙂 mne to trvalo cca 4 dni, ale začala som si dávať magnézium a spávať s takým dlhým vankúšom a prestalo 🙂

romanelak
autor
14. okt 2020

a keby mam ružový výtok? to tiež môže byt z rozťahovania maternice?

drahomirrra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanelak
autor
14. okt 2020

@drahomirrra silné kŕče nemam. Dnes má cely deň pobolieva podbruško ako keď mávam silnú ms... a vecer som na intimke mala bledohnedy výtok

drahomirrra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanelak
autor
14. okt 2020

@drahomirrra mám ist v piatok ale myslím že tam skočím už zajtra do piatku nevydržím... každopádne ďakujem

drahomirrra
14. okt 2020

@romanelak Drzte sa aj s babatkom ! 💪💪

mata370
14. okt 2020

@romanelak mne dali utrogestan. Užívam ho 3x denne. Myslím že mi to pomáha. Tiež sa bojím že zase začne spinenie,lebo mala som krv

mata370
14. okt 2020

@romanelak ja som teraz 7+3 a začalo to v šiestom týždni
Ako užívam liek,je to celkom dobre akurát občas pobolieva brucho ale nespinim. No strach tam zostáva

aneta129
15. okt 2020

@romanelak no nesrandujte aj ja som asi 7 týžden a boli ma bruchu a sem tam kŕč taky nenápadný... Ale výtok mam len biely, no taky husty... Nič hnedé ani ružové nevidím na intímke....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre