Bolesti vagíny a výtok v 13. týždni. Poradíte mi?

janka17141
8. jan 2016

Ahojte.Chcela by som sa opytat. Som v 13tt tehotenstva, Mam vytok hned od zaciaku a od vcera ma zacala pri sedeni boliet lava strana vaginy, okolo piskov...Je to normalne, mali ste aj vy niektora s tym problem?? Dakujem.

warholette
8. jan 2016

A piskali ti pri tom pysky alebo ti pri tom pysky nepiskali?

lexilaracroft
8. jan 2016

Ahoj ja mam vytok po cely cas uz my to vydi som v 20tt ta bolest moze byt z roznych dovodov hlavne nepanikar. Mne napriklad vadi parfemovany toaletny papier alebo farebny. Mohla si sa udriet alebo porezat pri holeni no neviem aka je silna bolest tazko povedat

katy2
8. jan 2016

Prepac, to si 4 roky cakala, kym pridas prispevok a zacala si zrovna s takou otazkou? 😕 Ani jedna z nas nie je lekar.... nema vestecku gulu ani rontgenove oci.... Nie je jednoduchsie obratit sa na svoho gynekologa?

candii
8. jan 2016

Ahoj ano aj ja som mals vytok pocas celeho tehu a fakt silny ze mi tiekol po stehnach, intimka bola moja zachrana. Pokial ta nesvrbi a nepali, nezapacha je to v tehu uplne normalne.. bolesti som nemala .. ak to ta to boli urcite nezanedbavaj zeny pocas tehu su nachylnejsie na infekcie a zapaly 🙂

lucia20
8. jan 2016

Mna fascinuje ako sa zeny, ked sa stretnu osobne bavia o vseobecnych temach. Mozno len tak s najlepsi kamaratkami preberu intimnosti. Castokrat pred manzelmi "taja" niektore taje zenskeho zivota, ale ked pridu na mk, tak to uz je o inom... to sa tu verejne bavime o sile vytoku, o mnozstve, farbe, zapachu, este predpokladam, ze sa niekde preberie aj velkost vsetkeho mozneho.... 😒 ci len mne to tak pride, ze ludia ak by neboli za anonymnymi nickmi, tak nedavaju take prastene otazky a vyjadrenia pre velku cast populacie slovenska? 😕

dominikav123
8. jan 2016

Asi si si ju len prisadla

anatalia77
9. jan 2016

mna už neprekvapuje nič. Prisadnutá pískajúca vagína tu ešte nebola.

anakristina
12. jan 2016

Povedz to gynekologovi.ak mas ist az o mesiac radsej chod skor.zober si tam ranny moc.ak je tam zapal dostanes atb.toto je najlepsie mozne riesenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre