Bolesti zápästia v 22. týždni

sany89
4. apr 2016

Ahojte mamičky a budúce mamičky....som v 22.tyzdni tehotestva a velmi ma zacalo boliet zapastie na lavej ruke. trva to asi 2 tyzdne no je to horsie a horsie ☹ najprv ma to bolelo len v noci a nadranom no teraz uz cely den aj ked mam ruku v klude....chcem sa spytat, ci to trapi aj niektoru z vas a je to bezne v tehotenstve alebo sa mam zacat obavat. lekarovi som to povedala, no ten povedal, ze uvidime co bude nabuduce....

andreja13
4. apr 2016

na lavej ruke? kamoska mala podobne problemy ale na pravej a nakoniec jej povedali, ze to ma z mysky na pc kedze pred tehotenstvom pracovala v zamestneni nonstop za pocitacom 🙂

sany89
autor
4. apr 2016

@andreja13 ja tiez pracujem nonstop za pc, tak preto je to zvlastne, ze ma boli lava ruka a nie prava v ktorej drzim mysku

simsalabim
4. apr 2016

@sany89 moze byt syndrom karpalneho tunela, bezne v tehu. Potom vacsinou vymizne.

sany89
autor
4. apr 2016

@simsalabim aha, diky za info 😉

anitta41
4. apr 2016
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@sany89 ani ziadne take tie maste ti nepomahaju a neprechadzaju bolesti?

andreja13
28. apr 2016

@sany89 otazne je ako drzis lavu ruku ked si za pc. Aj tesne nad klavesnicou, vo vzduchu.. Tak je mozne ze aj z toho ta 🙂

baranka2
5. máj 2016

Ahoj aj ja som to mala, najprv mi to zápästie trplo, ale mne na pravej ruke, neskôr som nevládala ani prišiť gombík a odkrojit chlieb, nevládala som udržať nôž v ruke. Po pôrode to prešlo asi do týždňa. Pomáhalo mi, keď som spala na ľavom boku a pravú ruku som mala položenú na pravom boku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre