Boli ste tehotná po operácii žlčníka?

adri27
8. apr 2013

Ahojte,

Chcem sa spýtať ste tu žienky, ktoré ste absolvovali operáciu žlčníka a po nej ste zostali tehotné? Ako prebiehalo Vaše tehotenstvo, nemali ste problémy s trávením? Ja som 6 týždeň po operácii a pomaly už neviem čo mám zjesť z čoho ma nenafúkne a nemám kŕče. S manželom však chceme ešte jedno dieťa len sa bojím toho ako by to dopadlo pokiaľ by to moje trávenie fungovalo tak ako doteraz...

aristka
8. apr 2013

@adri27 je to ešte skoro ,tvoje telo sa musí uspôsobiť ,rekonvalescencia môže byť ak pol až 1 rok,kým sa strávením dostaneš do normálu drž sa pokynov lekára a neboj časom si budeš môcť dať aj štipku slaniny 😀

janulana
10. apr 2013

Ja som po operácii žlčníka asi tri roky. Zo začiatku som mala veľké problémy s trávením a musela som si fakt dávať pozor, čo zjem. Postupne sa to upravovalo a dá sa povedať, že dnes už zjem všetko. Odkedy som tehotná, tak mi skoro každé dve hodiny škvŕka v bruchu a som nenormálne hladná. Dávam si však pozor a snažím sa viac jesť doobeda a okolo obeda. Poobede a večer už len menej, pretože keď som sa tak večer "napchávala", nedopadlo to dobre. Bolo mi zle a na druhý deň som nemohla skoro nič zjesť - jedla som len na silu, že by aspoň dačo malo moje babo 🙂

nancsy
30. júl 2018

@adri27 ahoj, ctam si na fóre tvoj príspevok. Aj si bola tehotna po operácii? Ako to dopadlo?
Ja mam doma dvojičky,po nich asi pol roka mi vyberali žlčník. Sú tomu 3 roky a tiež uvažujeme nad ďalším babom. Len sa bojím ako zvládnem 9 mesiacov....či to je ok alebo nie. Teraz mám občas slabšie travenie ale to je všetko..,

adri27
autor
31. júl 2018

@nancsy ahoj. Ja som bola operovaná vo februári 2013 a v máji 2013 som zostala tehotná 🙂. Všetko bolo v pohode a teraz už máme krásnu 4,5 ročnú princezničku. Žiadne obmedzenia, žiadne problémy 🙂

ukulela
31. júl 2018

@nancsy operacia november, tehotenstvo od januara ... operacia laparoskopicka. z casu na cas mierne bolesti, ale to by bolo asi aj mimo tehotenstva ... a to len take pichnutie a presne viem, co zle som zjedla .... akurat sa mi urobila keloidna jazva - uvidime, ci sa to bude dat riesit. ale aj keby nie, je to 1 cm a nezblaznim sa z toho ... a teda aj maly pruh, ale to si nespajam s tehotenstvom, to sa mi urobilo asi tesne po operacii, resp na zaciatku januara, ked som mala velmi silny kasel. to sa poriesi po tehotenstve.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre