Bradavica na vagíne
Ahojte chcela by som sa opýtať našla som si na vagine takú ako keby bradavicu malu guľku ale nie dnu ale na stene bola som dnes u doktora a on mi povedal že je to virus či čo a môže sa to zvätčiť kedže teraz som tehotná 28 týždeň nemôže dať to preč. Chcela by som sa opýtať či to škodí bábätko či sa môže nachitať počas pôrodu nerozumela som mu veľmi lebo som v Nemecku a po Nemecky musím rozumieť a som ho nechápala až tak iba že je to vírus nieje to až tak zle ale musí ísť preč ja ale mám strach že aj ked pri sexe že musíme mať kondom ale ja sa bojím o bábo . Stalo sa vám to niejakej alebo nie máte s tým skúsenosti Dakujem
@rossaa ahoj tiež trpim bradavicou ale na nie dobrom mieste prave na riti a ked idem na velku (srať) tak ma s toho boli rit a bojim sa ist ku doktorovi lebo naposledi ked som tam u neho bola bol tam nejaki mladi 18 na praxy a prislo mi to blbe ist tam a ukazovat moju 70 ročnu suchu rit.

http://www.genitalni-bradavice.com/stranka/cz/5... A neni to tohle?