Bradavice v tehotenstve

timka91
2. jún 2013

Ahojte, mala ste niektora odstranene bradavice v tehotenstve?????ja stym mam strasny probolem vysly mi na tvari a neviem ci si ich mam dat
vypalit ,je mi jasne ze by osm mala zavolajt lekarovi ale predsa skusenosti su skusenosti
za odpovede a rady Vám dakujem 🙂

aristka
2. jún 2013

ak to nie je život ohrozujúce,neriešila by som to ,je to kozmetická záležitosť,vydrží to pokiaľ porodíš,treba si uvedomiť,že každá ranka je vstupná brána infekcie a tvoj organizmus je teraz dosť zaťažený a preto sa pred prípadnou infekciou chrániť a neviem ,ktorý lekár by ti to aj teraz spravil,ak áno ,tak to nie je dobrý lekár 😉

evka4
2. jún 2013

@timka91 ahoj, mne v 7.mesiaci odstranovali bradavice z chodidla chirurgicky pri lokalnej anesteze. podanie lokalnej anestezy a jej mozne negativne ucinky na babatko som predtym konzultovala s viacerymi lekarmi a nik v tom nevidel problem. predtym (tiez pocas tehotenstva) mi ich odstranovali tekutym dusikom, ale to mi nepomohlo. po odstraneni som ani ja, ani babatko nemala ziadne problemy.

timka91
autor
4. jún 2013

daqkujem baby za rady ,len moj problem je to ze pracujem ako kozmeticka a je to dost rusive :/ inak by som sa nato vykaslala a pokial by mi dosla hygiena mozu mi pracu zakazat ☹ takze v tom nevidite problem .....
musim zbehnut koznej aj jej sa spytat pokial ona povie ze nie tak ok.en sa hovori ze ked sa mamicka buchne pocas tehotenstva tak je moznost ze babatko bude mat flak alebo pod...tak neviem co je natom pravda som prvorodicka

aristka
4. jún 2013

@timka91 len pozor ,aby neboli vírusového pôvodu,aby si ich nemala celé telo...tie si daj odstrániť len laserom

matabo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre