Bradykardia plodu a málo plodovej vody v 8. týždni

dakoda
4. apr 2013

Mate niekto skusenosti s bradykardiou plodu v 8tt. a malo plodovej vody? rozdiel medzi PM a utz velkostou je 12 dni, hcg stupa, ale malo - cca zdvojnasobenie za 1,5 tyzdna.

skeptik
4. apr 2013

@dakoda To vyzera velmi zle - embryo sa urcite nevyvija spravne ☹ a coskoro to skonci.

adinam
4. apr 2013

@dakoda,tiež si myslím,že bábätku sa nedarí ☹ .Prežila som to aj ja-vydržali sme do 15tt a potom to bábätko vzdalo ☹
Želám veľa síl...

dakoda
autor
4. apr 2013

Pravdupovediac, ani ja to nevidim dobre ☹ .Od zaciatku to cele vyzeralo divne, nic nesedelo tak ako malo, no ale ked sa uz objavil gestacny vacok / po podozreni na mimomaternicove/, tak som sa tesila, ale za tyzden takmer nenarastol, nakoniec sa ukazalo embryo, ale s bradykardiou a takmer ziadna plodova voda, no a ja som od zaciatku mala divny, zly pocit. O tyzden idem na dalsie sono, tak uvidime ☹ Je mi z toho smutno.

skeptik
4. apr 2013

@dakoda Je to velmi caste, najhorsie je, ze este musis dalsi tyzden cakat. Podla toho, co si napisala tam nie je vobec ziadna sanca, ani jedno percento, vacsinou to skonci do toho 9tt, ale ako MA, takze pravdepodobne o tyzden uz to bude skoncene, to je dobre, ze mas to sono naplanovane, lebo ono aj ked uz nie je srdecna aktivita, telo to niekedy samo nerozpozna dalsi mesiac. Skus sa nejako od toho odputat a mysli na to, ze dalsi cyklus budes moct znovu otehotniet.

dakoda
autor
5. apr 2013

@skeptik Ved prave to cakanie ma strasne ubija a mam pocit, ze kazdym dnom je to horsie :(

skeptik
5. apr 2013

@dakoda Skus si tu vyhladat baby, co to maju za sebou - je tu vela tem o missed abort, kyretazi, atd, aby si vedela co ta caka a ako to najlepsie spracovat, aby si bola co najskor fit. Hlavne najdolezitejsie si treba uvedomit, ze je to velmi velmi bezne a dalsie bude s najvacsiou pravdepodobnostou uplne ok! Drzim palce.

dakoda
autor
8. apr 2013

Dievcata, dakujem vam za podporu. Dnes som zacala krvacat, uz nebolo vidno ani embryo ani akciu, gs sa zmensil, zajtra idem na reviziu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre