Buchnutie bruška v 27. týždni

gerlink
14. nov 2016

Ahojteeee nechtiac som si buchla brusko o stolicku lebo ta stolicka isla spadnut a chcela som ju zachitiť ale akosik mi to preklzlo a buchla na brusko a ako na ten truc stalo sa mi to iste aj o par min neskor tym padom us dva razi ,myslite ze to bábätenku v brušku neubližka???

obsadenemeno
14. nov 2016

@gerlink a bol pri tom hluk az rachot?

moni244
14. nov 2016

Hm, zeby dalsia? Alebo ta ista? Taketo prispevky su fakt smiesne

obsadenemeno
14. nov 2016

@moni244 meno mi je povedome....este dory tu chyba..... 😅

librarian
14. nov 2016

@moni244 podľa mňa je to tá, čo vdýchla trblietky a zľakla sa motýľa či čoho. 😕

marlenka222
14. nov 2016

Pokial je to jedna a ta ista osoba, ktora si vymysla sprostosti v dolezitych temach, skoda ze jej ta stolicka nebuchla o hlavu. Mozno by stacilo len raz a nie dva krat. Pokial ide o vaznu vec, dotycna nech caka doma, ak sa jej hocico nezda v takomto stave a hlavne nech nejde k lekarovi. Baby co sa tu na MK deje? To normalni ludia vymreli a ostalo toto??? Zdravy ludsky rozum a lekari akoze nic? Hlavne sediet a pisat na kona :(

librarian
14. nov 2016

@marlenka222 súhlas. plus mňa ešte fascinuje, keď žena aj ide k lekárovi, ten jej povie svoj názor - názor človeka, ktorý študoval medicínu a živí sa tým - a ona tomu proste nechce veriť alebo sa jej to nezdá a má pre ňu väčšiu váhu názor anonymných ľudí, laikov, na MK. 😖

moni244
14. nov 2016

@obsadenemeno ten pravopis nezakryje
@librarian

librarian
14. nov 2016

@moni244 presne! pravopis + hysterický, zveličujúci a zmätený štýl písania... ako, ja naozaj nechcem deptať ani zosmiešňovať precitlivelé tehotné ženy, ale toto naozaj vyzerá buď na diagnózu alebo proste len na jednu nudiacu sa babu, ktorá vymýšľa absurdné témy. 😠

sibalka21
14. nov 2016

@gerlink Jeziiiis a ako by mu to ublizilo? Skor tvoja hysteria mu ublizi... Si tehotna, tak by si si mala nastudovat nieco o tehotenstve ocividne....

obsadenemeno
14. nov 2016

niekedy si myslim, ze by sa povinne mali robit IQ testy pred tehotenstvom..... 😖

tinnuss1
15. nov 2016

No toto je naozaj hviezda 😀 😀 😀,čo slovo to perla.

tinnuss1
15. nov 2016

@obsadenemeno 😀 😀 😀

obsadenemeno
15. nov 2016

@tinnuss1 kukni si aj tu druhu temu, co zalozila.....sranda, ze nikdy neodpovie, nereaguje..... uz sa tesim na dalsiu....... pocitam, ze bude daco v zmysle " vedla mna si niekto prdol a ten smrad bol strasny nemoze to ublizkat babetenku"????

mirro
15. nov 2016

Moje nervy...

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno pri čítaní tvojej správy som sa normálne rozrehotala. 😀 ...horšie je, že je celkom možné, že s obdobnou témou reálne príde. ...a hej, tiež som si všimla, že vôbec nereaguje, rovnako, ako ten druhý nick (ktorý má podľa mňa tá istá osoba). tá tuším raz odpísala (nech jej nekrivdím), inak mlčí.

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian smiech je po ranu dobry.....cely den je potom lepsi..... a to babetenku len prospeje.... 😉
Vidis, mozno preto @gerlink prispieva, chce navodit veselu atmosferu..... 😝

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno no dnešný deň zatiaľ vyzerá celkovo super - od dnes mi začína materská, zabavím sa na MK... môže byť. 🙂 ...pokiaľ je cieľom takýchto tém navodenie veselej atmosféry a prípadne ukážka rozsahu fantázie, tak potom je to úúplne v poriadku. 😀

tinnuss1
15. nov 2016

@obsadenemeno tvoje hlášky pobavili😀 😀 😀

vydrnik
15. nov 2016

@obsadenemeno a to si este necitala hlasky na Najmama.sk,zrejme ta ista osoba

obsadenemeno
15. nov 2016

@vydrnik noze daj nejake na sklo, nech uz ten den pekne skonci, ked aj zacal.... 🙂

obsadenemeno
15. nov 2016

@vydrnik jeziskove huslicky....nasla som to..... je to ta ista...... moje nervy......

"Ahojte....Veľmi ma trápi vždy sa snažím vyhibáť zafajčénemu priestoru ale keď idem z obchodu sa mi niekedy stane ze citím cigaretovy pách a vždy ako na ten truc je nieketo predomnu čo fajčí a dnes som šla od Dr.a ties som citela cigaretový dym a potom som si všimla že predomnu fajčí nejaký človek asi tak necelých 7krokov bol predemnu, neubližka to mojmu bábätku v brušku???"

"Som 27.tyzdni tehotenstva a stala sa mi taka vec ako som lezela na posteli som pocula strasne sustenie a zrazu sa pozrem a chitela som sa vlasov a na nich taky velky nočny chlpaty motyl automaticky som spištela a viskocela spostele a chytela som sa bruška myslite ze to neublizelo niako babätku alebo nebude mat niaky fliacik ked som sa chitela hned bruska ??? Co si myslite bude vsetko poriadku???"

"Chcela by som sa spítať možem normalne dvíhať ruky nad hlavu ked som Tehotná napr.ked vešám zaclony som troška aj na špičkách a ruky mám nad hlavu a tak isto aj keď puštám Tv lebo spálni ho máme umiestnený na skriny a ja som taka nižšia tak sa musím dať aj na tie špičky a ruku nad hlavu aby som dočiahla, myslite že to je poriadku ????Som práve v 27 týždni."

"Som tehotná v 26.týždňi Je poriadku keď sa troška prehnem alebo zehnem a mi bruško vyda taky zvuk ako keby niake škvŕknutie stáva sa mi to iba niekedy, myslite že bábätku to v brušku neubližuje to zohybanie či prehynanie ked mi to bruško vyda taký zvuk?? a hlavne sa mi to stáva keď som posteli podoprena chrptom a idem si sadnuť alebo sa chcem pre niečo zohnuť ."

"Som 26.týždni tehotenstva Veľmi si dávam pozor aby som vždy spala na jednom alebo druhom boku ale nechtiac sa mi niekedy stane že nevedomky sa pretočím cez noc na bruško velmi sa bojím myslite že som neubližila bábätku????"

"Veľmi ma trápi som v 23 týždni tehotenstva a poslednom obdobi som mala kopu stresu ,hadiek, veľmi som sa ľahko rozčúlila bola som pajedná a hlavne som si aj pokričala, mali sme s mužom takšie obdobie kvoly sťahovaniu lebo moja rodina snami nespolupracovala a ešte nám to viacej zatažovali ,boly tak arogantni že mam voči ním do teras nenavist a zlosť ked ich len vydím hlavne na surodencov čo su ešte rodičovskom dome od kial sme odchadzali s mužom ,dnes sme s mužom prespali poslednu noc v rodičovskom dome , uš dnes odchádzame do našho nového domčeku 🙂 Myslite že by tie hátky čo som zažívala mohli ubližit niako babetku lebo kelo razi aj silno kopkalo pri tom stresovom obdobi a veľmi ma to trapi čo som za tie týždne zažila či som mu niako neubližila v brušku , myslite že sa ešte da všetko napraviť do toho porodu ked uš budem kludná a spokojna a uživat si tehu aj s mužom ????🙂"

"Buchla som si nechtiac troška silnejšie čelo , Myslite že by to mohlo niako ubližit babetku v brušku ?, počula som o tom ked si žena buchne alebo niečo na niakom mieste tela že bude mat maličke na tom mieste flak alebo znamienko , neviem či su to niake povery alebo čo, čo si myslite stalo sa aj vám tiež niaky uraz v tehu ? vždy si dávam na všetko pozor len akurat včera sa mi stala takato vec , Viem že si pomislite že robím niake scény alebo niečo ale mam strách , babky čo myslite bude všetko poriadku ???🙂"

sorry, nemohla som si pomoct.... 😀

vydrnik
15. nov 2016

@obsadenemeno tiez tema o buchnutie do bruska v 26tt,potom v 27tt,

obsadenemeno
15. nov 2016

@vydrnik mne sa najviac pacilo to, ako pisala, ze bola "pajedna"....to slovo som uz dlho nepocula...... a pravopis "pis ako pocujes"..... normalne by som ju teraz chcela spoznat.....

@gerlink, radsej nedychaj, nespi, nedvihaj ruky, a hlavne sa prosim ta nebuchaj do toho cela.... prosim ta fakt, lebo este dve tri temy a fakt sa budem bat vsetkeho

sibalka21
15. nov 2016

@obsadenemeno Dvihanie ruk nad hlavu je TOP :D Taku strasnu sprostost som v zivote nepocula a nic to uz neprekona :D

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno fúúú, po prečítaní tých citátov, čo si uviedla, sa začínam báť, či to neubližká môjmu bäbatku v brušku... síce nie som v 27tt, ale čo myslíš, mohlo mu to ublížiť, že som tie blbosti čítala...? 😕

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian ja sa bojim, aby citanie tych blbosti neublizilo mne...... 😒

librarian
15. nov 2016

@obsadenemeno aj ty začínaš pociťovať odumieranie mozgových buniek pri čítaní tých skopčených správ? asi by som namiesto týchto diskusií mala čítať ruskú klasiku, nech neosprostieva aj to chúďa - ešte nenarodené dieťa. 😀

obsadenemeno
15. nov 2016

@librarian ano.... tiez mam pocit ze mi mozog odumiera....idem ja radsej citat nieco trosku viac narocnejsie na rozmyslanie, nieco, co nesposobi, ze oprskam monitor kazdych 20 sekund.....
to mi pripomenulo jednu diskusiu tu na MK v lete, kde autorka hladala normalneho a milujuceho muza.....a k tomu mala milion poziadaviek, ze musi byt vysokoskolsky vzdelany, dobre vyzerajuci a nie tucny ......ja som bola vtedy na dovolenke pri mori a tam som na plazi videla fesaka, s telom Adonisa a cital Tolstoya (ci Tolsteho? ako sa spravne sklonuje? vidis, uz blbnem)...... tak som autorke vtedy napisala ze ten by bol akurat pre nu..... uz sa dnes velmi nevidi, aby mladi ludia citali...a urcite nie klasikov....smutne ☹

vejapa76
15. nov 2016

@obsadenemeno ja síce tehotná nie som a už ani neplanujem ale čo ak? Neublíži to môjmu budúcemu babatku? Alebo...nemôže to ublížiť mojím deťom - keď som ich kedysi dávno nosila "pod srdcom" ? Mám o ne strach 😮

obsadenemeno
15. nov 2016

@vejapa76 ja sa bojim uz si aj prdnut....ved co ak bude @gerlink za mnou a ublizka to babetenku??? A ona potom bude pajedna a ublizka mne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre