Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Červené bolestivé škvrny na dlaniach počas tehu

kocka321
9. okt 2016

Ahojte baby ,
potrebovala by som poradiť sa či neviete čo možu byť tieto bolestivé škvrnky.
Dokonca ma aj nechty bolia už som zúfala.
Zajtra idem k lekárovi ale chcela som sa len vás opytať či to niekdo nemal náhodou.
Kedže čakam dieťatko tak som viac stresujúca a každa choroba je premňa hrôza a toto tehotenstvo len same choroby mám :( ďakujem vám krasne za všetky rady, poprípade ak viete čo nato aby to zmizlo budem vdačna za každu radu 🙂

susususu
9. okt 2016

Ahojahoj.... Ak mne sa taketo seven vyhadzali na nohach, svrbi aj palia.... Zajtra idem doktorovi tak somzvedava Co mi povie.... Ja som to dlho odkazala, a teraz to mam horsie a horsie.... Rozsirilo sa mi to... Neodkladaj a chod hned...

kocka321
autor
9. okt 2016

@susususu no aj na chodidlach...a nikde inde vsak? samozrejme nebudem. Držim palce aj tebe nech to zmizne .

mamima34
9. okt 2016

neviem, ako dospelí, ale u detí sa niekedy prejaví choroba "ruky, nohy, ústa". Urobia sa takéto fľaky na spomínaných miestach (aj pri nechtoch). Po nejakom čase sa potom na tých miestach odlúpne koža. Je to dosť nákazlivá choroba, skús pozrieť na nete. Neviem, či sa môžu nakaziť aj dospelí,

kocka321
autor
9. okt 2016

ano čitala som aj o tej infekcii ale či maju aj dospelí som sa nedočitala .Dakujem 🙂

ivec16
9. okt 2016

@kocka321 citala som ze aj dospeli to mozu chytit

kocka321
autor
9. okt 2016

@ivec16 Dakujem , už som stoho zufala ale zatial na ustach to nemam nastastie.

jarushka1981
9. okt 2016

@mamima34 presne tak. Ruky-nohy-ústa. Dcéra to mala asi pred 2 mesiacmi. Nakaziť sa môžu aj dospeli samozrejme. Čím staršie dieťa, tým je priebeh miernejší ( z vlastných skúsenosť). Mladšia dcéra mala teploty a prejavovalo sa to akoby chrípkou, samozrejme vyrážky. Staršia dcéra (13) mala len bolestivé vyrážky na chodidlách, rukách a jednu aftu v ústach. Vyrážky boleleli a mizli dlho. Celé to trvalo okolo 8-10 dni. Doniesli si to z letiska, ked boli na Sliači letecké dni v auguste.

jarushka1981
9. okt 2016

@kocka321 rýchle uzdravenie.

bet96
22. mar 2018

Mne sa spravilo niečo takéto. Vedeli by ste mi povedať čo to moze byť? Najprv som mala jednu škvrnku a teraz ich je viac. Doktorke mozem ísť až v pondelok čo je ešte dosť ďaleko. Ďakujem za odpoveď.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli