Chirurgický zákrok počas tehotenstva

zuzik198
22. feb 2019

Ahojte viem že tu je dosť diskusii o operáciách v tehotenstve a ja mám podobný problém. Na malíčku v strednom článku z vnútornej strany ruky sa mi ešte pred tehotenstvom urobila taká malá červená bodka za celý čas sa nezväčšovala tak som to neriešila až teraz nedávno sa zväčšila tak že to vyzerá ako bradavica alebo pľuzgier priemer asi tak 8mm obvodná ma poslala ku kožnej a tá mi povedala že to je na chirurgiu lenže tam môžem ísť až keď prestanem kojiť že si mám na to dávať pozor lebo že z toho pôjde veľa krvi keď to praskne a veru prasklo a asi pol hodiny som nemohla zastaviť krvácanie lenze z toho doslova striekala krv prúdom ako z hadičky a odvtedy musím mat prst obviazany a akonáhle chcem vymeniť špinavý obväz zase začne krvácať momentálne som v 34tt a bojím sa že keď z prsta ide toľko krvi tak pri cisárskom stratím ešte viac krvi a čo keď sa niečo skomplikuje

zuzik198
autor
24. feb 2019

@katarinamarkova ono keď to bolo zaviazane tak to nekrvacalo ale tak nemôžem mat vkusne zaviazaný prst lebo to sa nedá nič poriadne robiť.

katarinamarkova
24. feb 2019

@zuzik198 hmmm...a tie obvazy si mala červené od kecupu?

zuzik198
autor
24. feb 2019

@katarinamarkova prepáčte ale ja som tento príspevok napísala kvôli tomu aby som zistila či ma s nejakým chirurgickým zákrokom počas tehotenstva niekto skúsenosť nie pre to aby niekto vyčítal niečo mne alebo môjmu snúbencovi on sa bojí a ja ho chápem. Dal na radu kožnej keďže je lekárka tak by mala vedieť čo hovorí a nevedeli sme čo to je okrem toho že mi povedala nejaký latinský názov. Ani nemôžem za to že to puklo a išlo z toho toľko krvi. Tak prosím nič nám nevycitajte.

katarinamarkova
24. feb 2019

@zuzik198 ja nikomu nič nevyčítam. Snúbenca chápte aj nadalej. Rovnako dajte aj na rady lekára ako nemenné. Lebo ani zdravotný stav pacianta sa vôbec nemení.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre