Chvíľkové bolesti podbruška v 40. týždni

kristy942003
31. aug 2023

Ahojte baby idem si sem zase po radu 😌 dnes mam termín porodu a mam už od rana bolesti pod bruškom ale také chvíľkové ze dlhšie nič a potom mar sekúnd alebo minút bolesti bolesti sú niečo ako keby pri menštruácii len o dost silnejšie ale trvajú len chvíľočku dnes som mala aj poradnu povedali ze mi zachytili kontrakcie ale ze slabučké a ze ešte to vôbec nevyzerá na pôrod som otvorená na prst v nemocnici si ma nechať nechcu ale keď začnú tie kontrakcie alebo čo to je tak ma to dost bolí 😌 som prvorodička tak neviem veľa o tom😏 prosim poraďte ako ste to mali vy mali ste to sj vy takto podobne mala by som ísť znova na pohotovosť alebo čakať? Ja už neviem čo mam robiť

lulu8491
31. aug 2023

Meraj čas medzi jednotlivými kontrakciami. Večer/ v noci bývajú kontrakcie silnejšie a častejšie. Je možné, že ráno sa to znovu upokojí a ďalší večer sa znovu zintenzívnia 🙂 Kým je to okolo 10 min a viac, netreba panikáriť

petronellla87
31. aug 2023

@kristy942003 skus si dat teplu sprchu ci sa to rozbehne alebo zastavi. Stiahni si appku kontrakcie a cez nu zaznamenavaj. Najedz sa, lahni si a odpocivaj, nechod do nemocky zbytocne skoro. Drzim palce🙂

kristy942003
autor
31. aug 2023

@petronellla87 Sprche som bola keď som v sprche tak je to pohode necítila som tie bolesti potom keď som vyšla so sprchy tak zachvilu som ich znova cítila odpočívam keď sa mi da aj si pospím aplikáciu mám stiahnutu no skúsim si to začať zaznamenávať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre