Číry vodnatý výtok v druhom trimestri

simka2020
5. máj 2021

Ahoj baby nemáva z vás niektorá výtok ciry vodnaty? Ja sem tam mávam takýto a je ho pomerne dosť nohavicky mám mokré a musím si ich často meniť. Zdá sa mi že sa to objaví najmä pri namahe

jazula
5. máj 2021

Ahoj, ja to mám skoro celé tehotenstvo, som 39tt. Aj som sa na to pýtala doktora (som prvý krát tehotná, tak kto má vedieť 🤷🏼‍♀️) a vraj je to normálne, pokiaľ je len číry výtok bez svrbenia, sfarbenia alebo zápachu... v takých prípadoch smer doktor.

domcci72
5. máj 2021

je to v pohode, kym nic nesvrbi a nezapacha je to ok 🙂

simka2020
autor
5. máj 2021

Nič chvalabohu nepociťujem len strašne neprijemny pocit úprimne som zvedavá na leto, celé leto chodiť s vlozkou bude fakt brutálne 🤣ale niektoré baby strašia š unikajucou plodovou vodou tak ma to trochu vystrasilo

karinaaaa
5. máj 2021

@simka2020 ja som síce ešte len 12tt ale toez taky mávam. Niekedy mam.pocit ze som.sa pocikala.🤦‍♀️

xxx23
5. máj 2021

Ja ho mam od zaciatku tehotenstva a niekedy si pripadam ako pocikana 🙈

veronikaa006
20. máj 2021

Ja mám toto isté. Stále cítim, že som mokra, fakt niekedy ako keby som si cvrkla. Boli ste už od vtedy na kontrole? Bolo všetko ok?

simka2020
autor
20. máj 2021

@veronikaa006 vraj je to normálne ako píšu baby, kým nie sú ťažkosti iné s tým spojené môj lekár sa len tak zatváril že nemám si s tým lamat hlavu ze to je úplne v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre