Čo je najúčinnejšie na opuchnuté nohy?

eldzi12
21. jún 2019

Mamicky poradte uz som zufala ...co vam najucinejsie pomohlo na opuchnute nohy , vylozit nohy nepomaha , tekutin pijem strasne vela , nenosim ziadne tesne ponozky obuv atd . a snazim sa minimalne chodit . Budem vdacna za kazdu radu

queen_mary
21. jún 2019

@eldzi12 mne pomaha kombinacia kompresne podkolienky, dlhe prechadzky, vela tekutin a sprej na unavene nohy 🙂

nickpick
21. jún 2019

@eldzi12 v ktorom si tyzdni? mne tiez zacali cca pred tyzdnom opuchat nohy (som v 29. tt), zatial to riesim striedanim studenej a vlaznej sprchy, vecer si vykladam nohy vyssie a snazim sa nosit pohodlne a volnejsie topanky, k veceru je to vcelku viditelne (chodim dost peso), nohy ma nebolia len uz musim rano zvazovat ktore topanky si obujem a vizualne to nevyzera bohvieako, obavam sa, ze to bude len horsie.....

nickpick
21. jún 2019

@queen_mary kde sa da kupit ten sprej? vdaka

queen_mary
21. jún 2019

@nickpick v dm, babylove znacka 🙂 a kamoska pouziva zasa pohankovy caj, v lekarni sa da kupit

fiafia
21. jún 2019

@eldzi12 mne nepomohlo nič. Nohy som mala strašne ale strašne opuchnuté. Až par dní po pôrode sa mi to upravilo. Nanešťastie to bolo v zime a zohnať topánky bolo skoro nemožné 😁

eldzi12
autor
21. jún 2019

@nickpick Som uz v 37tt a je to fakt katastrofa s tym opuchom ☹

marika142
21. jún 2019

@eldzi12 nic len preckat, ja som bola ako balon, aj prstene mi museli postrihat zlate... tak mi raz v noci spuchli ruky, ze som sa zobudila na bolest...

deti95060810
21. jún 2019

mne keď opuchli nohy tak lekárka mi pohrozila nemocnicou....musela som úplne vylúčiť soľ....ešte aj chlieb som si doma piekla sama bez soli...nohy kráásne odpuchli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre