Čo mi hneď pomôže na mykózu?

diana20
15. dec 2016

Poraďte mi prosím niečo čo mi hneď pomôže, lebo ja už sa zbláznim, normálne revem už neviem čo mám robiť všetko ma štípe svrbí a páli niekoľko dní, všetky lieky som vyskúšala stále nič ja už neviem naozaj prosím vás máte nejakú dobrú radu?

elenka.k
15. dec 2016

a Dr. Ti nedal nič???

diana20
autor
15. dec 2016

@elenka.k dal mi viackrát lieky ale nič nepomohlo stále sa to vracia a zakaždým horšie

diana20
autor
15. dec 2016

@elenka.k krém aj čipky mi dal ale nič týždeň som to brala, týždeň bolo dobre a zase už to trvá tri mesiace takto...

lumma
15. dec 2016

Probiotiká vela vela a obmieňať ich..

elenka.k
15. dec 2016

fúha, tak treba nájsť príčinu, prečo sa to vracia - vymeniť prášok, nohavičky - iba bavlnené a ako píše
@lumma veľa probiotiká.
Ozaj skús sa máčať v petržlenovej vňati.

jamagu
15. dec 2016

Ahoj no mne pomohlo vyradenie vsetkeho vonaveho. Avivage len pre baby. Vlozky neparfemovane. Bazen skor nie ak ano len s tamponom do bazenu. Vlozky neparfemovane. Toaletak len biely. To vsetko mi poradil moj g. a funguje to. 😉

daanuska
15. dec 2016

Wobenzim jednoznacne na preliecenie odporucam neverila som ale zafungoval paradne a obmedzit sladkosti 😉

delmondo
15. dec 2016

A zmeniť stravu, vysadiť múku a cukor, jesť veľa zeleniny, hlavne zelenej. Hod si do googla protikvasinkova dieťa. Imunitu máš v žalúdku a črevách, tam treba začať. A áno, probiotiká nie sú na skodu

nell77
15. dec 2016

Probiotika.oreganovy olej uzivat je velmi ucinny ma akekolvek plesne a babska rada kupel odspodu 5l vody plus 2 dcl octu...zabera neskutocne...
okamzite ulava aspon 5 dni po sebe...🙂

diana20
autor
15. dec 2016

@delmondo ďakujem, ja všetko skúsim..

diana20
autor
15. dec 2016

@nell77 čítala som o všelijakých kúpeľoch, ale neviem ako to spravit keď nemám vanu ani nič do čoho by som sa nejak zmestila...

daanuska
15. dec 2016

A teraz pozeram ze cakas babatko tak to budes mat zrejme rovnaky problem ako ja cele druhe tehotenstvo som mala mykozu -katastrofa
Pred porodom (mala som vyvolavany) mi dr dal cipok na 3noci po sebe ,porodila som a vobec sa mi to este nevratilo uz som uplne zabudla ake neprijemne to je 🙂 🙂
Pred tehotenstvom mi pomohol ten wobenzym ale tehotne ho zrejme nesmu ..asi musis len vydrzat ...

delmondo
15. dec 2016

@diana20 tak si chod kúpiť lavor 😁

diana20
autor
15. dec 2016

@delmondo rozmyslala som že do malého vane sadnem každý večer na 20 minút 😂

khkt
15. dec 2016

Ja som sa trápila s týmto problémom počas celého druhého tehotenstva. V druhej polovici tehotenstva som sa kvôli tomu napchávala každý deň grepmi a vylúčila som sladké. Nič mi ale nadlho nepomohlo. ☹
Až po pôrode som čítala, že na kvasinky pomáha, keď žena spí v noci v nočnej košeli bez nohavičiek. Táto rada u mňa funguje najlepšie.

dagaz
15. dec 2016

@diana20 tehotna ? Nuz ak budes ako ja tak do porodu nonstop dookola..takze nohavicky minimum..len v pripade nutnosti😊nepouzivat mydla ani na intimnu len cistu vodu..nic vonave. Uprava stravy..vela cerstvej zeleninky...vsetko preslo po porode sibnutim.carovneho prutika. Nechapem

diana20
autor
15. dec 2016

@daanuska ja som mala aj v prvom, ale takú že som ani nevedela, no toto už je fakt hrozné... aj v robote som z toho na nervy..

delmondo
15. dec 2016

Počas tehotenstva to býva časté.
@diana20 jasne, kľudne sadni to tej vaničky, keď sa zmestis, alebo ak máš nejaký hrniec široký 😂

kormelia11
15. dec 2016

@diana20 pozeram ze si tehotna ja som mala pri dcere tento problem a teraz zas neustali kolotoc pomohol mi az porod potom sa to ustalilo ak to mas velmi podrazdene pomaha pomastit s kokosovym olejom a hlavne vecer pred spanim naposledy mi toto najrychlejsie ulavilo

diana20
autor
15. dec 2016

@dagaz už nech porodím, lebo ma už porazí...iba vodou sa umývam už a aj som čítala, že netreba často, že to škodí tak aj sa chcem 5krát za deň, lebo všetko ma svrbí tak sa len raz.. aj som prestala sladké a to som na ňom závislá, doslova... teraz kŕmim syna šiškou, tak mám chuť mu ju zjesť 😄

diana20
autor
15. dec 2016

@delmondo dúfam, že sa zmestím..
@kormelia11 idem si dnes kúpiť kokosový olej... ďakujem

diana20
autor
15. dec 2016

@khkt teraz rozmýšľam nad tým, že bez nohaviciek, ale neviem ako to urobiť keď mám taký enormný výtok...😠

daanuska
15. dec 2016

Ved to prave ten vytok sposobuje tak skus si kupit poporodne vlozky tie prepustaju mne pomahalo nosit vlozky kvoli tomu vytoku pocas tehu a sprchuj sa len takou nie velmi horucou vodou ..

dagaz
15. dec 2016

@diana20 neboj😁je to neprijemne...ja som myslela ze sa zacnem uz hadam aj po zemi suchat ked bude treba😂 gyn.mi sice dal cipky na mykozu ale tie aj zabeali lenze o dva tyzdne to bolo naspet. Uvidis po porode to zmizne. Upravia sa hormony a vsetko bude ok😍ale co do porodu ze?🤗 ja som skusila hadam vsetko. Doma naozaj nenos nohavicky. Ani v noci ak ti to samozrejme vytok dovoli. Drzim.palce🤗

marika39
15. dec 2016

Ja som to mala celé druhé tehotenstvo, doktorka mi skúsila zo 2x niečo na to dať, ale nezabralo. A vravela mi, že sa to niekedy v tehotenstve stáva, že ked porodím tak to zmizne, a bolo to presne tak, po pôrode všetko v normále. 🙂

jankalukasova
15. dec 2016

@diana20 skús si kúpiť aspoň niekoľko ks nového prádla, nos len to a vyváraj ho... normálne do pračky na 90°C a samozrejme všetko čo už bolo vyššie popísané. Švagriná si nohavičky jeden čas dokonca žehlila... a fakt zmena prášku, bez aviváže, pozor na sprchový gél (aj na ten čo používaš len telo) vlasy umývať v predklone, tak aby Ti šampónová voda z nich nestekala po chrbte, zadku a ďalej.. samozrejme nekúpať sa ale sprchovať. Wobenzim je naozaj super vec, odporúčam a držím palce.

lenkamaxim
15. dec 2016

Ziadna biela muka,nic sladke,ziadne avivaze,umyvat cistou vodou,bavlnene nohavicky,ziadne chlorove bazeny, wobenzim je ok,ale treba dlhodobo. Treba mysliet aj na to,ze mykoza je sposobena kvasinkami a tie sa ti drzia v crevach,takze treba aj creva precistit. Celkovo je to beh na dlhe trate..

kacenka2803
15. dec 2016

Ahoj mňa na sto percent pomáha kup si petržlen aj s vnatkou vňaťou si zalej ako cajik a pi aspon liter všetko prejde a tiež urologicky čaj je super pozor na sladké a pri sprchovaní na horúcu vodu hádam ti to pomôže

zarica
15. dec 2016

@diana20 ahoj, kup si oreganovy olej v kapsuliach od finlab... uzivanie je 3x1 tabletka... pomohlo aj prve aj druhe tehu... lozisko mozes mat v crevach, teda sa potrebujes precistit, ziaden cukor, biela muka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre