Čo pomáha proti páleniu záhy v tehotenstve?

27. júl 2023

Na nete som nič nenašla prosím čo môžem užiť na pálenie záhy ? Vždy po jedle sa mi vracia kyselina hore 😫😫😫

4stanka4
27. júl 2023

Mne pomáhali mandle alebo lyžička horčice. V žiadnom prípade nie mlieko, to pomôže len na chvíľu a potom ti bude ešte horšie.

barbora0308
27. júl 2023

Nic, len vydrzat a porodit 🫣☹️...

mala_zabka
27. júl 2023

Gaviscon. Aspoň na chvíľu bol kľud a môže sa aj v tehotenstve 😉 niečo ako vydržať, neriešiť, za mňa ani náhodou. Fuj. Veď je to koľkokrát aj hrozne bolestivé, záchvaty kašľu kvôli vdychovaniu výparov kyselín do pľúc...ďakujem, neprosím 🙃

falbala132
27. júl 2023

ano, Gaviscon je skvely, vypeni na povrchu zaludka film, ktory zatazi vsetko co je pod nim a nepusti to hore. funguje to vlastne na fyzikalnom principe. mne viac vyhovuje ich sirup, ale su aj tabletky, tie nosim v kabelke.
horcicu neodporucam, to je kysle a prispeje to akurat k rozleptaniu sliznice.

kvietok1992
27. júl 2023

Helicid, mne to predpísala v poslednom trimestri a vdaka tomu som prežila do porodu :D ráno 30 minút pred jedením som si dala a celý deň bez problémov :D

bublinka1426
27. júl 2023

mne tona jablk a jablkova stava...

mima172
27. júl 2023

Mne pomohlo až porodiť 😜 Viem, že táto rada nie je žiadaná, no ja som skúšala všetko možné a nepomohlo nič. No skus mandle (so šupkou), horčicu, kúsok jablka a nepamätám si názov, no aj značka Dr Max ma také ovocné cmulacie tabletky, čo môžu tehotné. A ešte spánok apson na 2 vankúšoch.

selena_luna
27. júl 2023

Gaviscon. Na kila. Zula som ho este na porodnej sale. Od prveho trimestra 😬 aspon som mala stale prijemny dych 🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
27. júl 2023

Tortovej oblátky a keď bolo veľmi zle malú lyžičku sódy bikadbony, čo inak neznášam, ale fakt mi pomohla

h2
27. júl 2023

Mandle. Olúpať a po jednej rozhrýzť až na kašičku. Stačí pár kúskov.

login1234
27. júl 2023

Maalox

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andulka1988
28. júl 2023

Mne pomohla fatra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre