Čo s bolesťou krížov?

martina6339
30. jan 2014

Ahojte 🙂.....potrebovala by som poradit.....kazdy vecer ma strasne bolia krize picha ma v nich( iba ked ležím na chrbte, neviem si ani nohy cez seba preložiť)...bola som s tým u lekára vôbec mi nepomohol povedal mi že si mám dať paralen keď ma to bude bolieť....som v 10tt a nechcem si predstaviť aké to bude horšie keď bábetko bude rásť a rásť....skúste mi poradiť čo si nato môžem dať alebo čo mám robiť 🙂 🙂

zuzka1008
30. jan 2014

Mna ked bolia krize, obalim si ich tepluckou dekou, lahnem si nabok a necham sa obsluhovat 😉 mne teplo vzdy pomoze

adrika72
30. jan 2014

Skúste si kúpiť v lekárni volá so to Milgama je to kombinácia Béčkových vitamínov. Sú to tabletky ja som mala tiež také problémy na začiatku tehotenstva a odporučila mi ich známa neurologička.Ja som takto trpela a prešlo mi to...

jul11
31. jan 2014

Odporucam tehotenske cvicenie.Mne velmi pomohlo.Pred tehu ma stale bolel chrbat, a aj pocas ale ako som zacala cvicit,bola som v lepsej kondicke ako pred tehu. dobre cvicenie je zamerane prave na chrbat a sikme brusne svaly

m_ij_ka
31. jan 2014

ja som si kúpila v lekárni (tam mi to odporučili) sprej diky , je to vlastne gel v spreji, mne pomáha tak vyskúšaj 😉

ešte mi pomáha aj vyhrievací vankúš, rôzne mentolové gely

victory1
31. jan 2014

Suhlasim s @jul11 ..aby nebolel chrbat, potrebujes spevnit svaly na chrbte ale aj brusne...a idealne je cvicenie pre tehotne a samozrejme plavanie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre