Čo som striami - pupáčikmi v 39. týždni?

dominikali
17. sep 2015

Dobry den, prosim Vas vytvorili sa mi strie (tehotenstvo 39tt) co by nebol daky problem ale zacali sa mi tvorit take vyrazne cervene strie s takymi akoby pupacikmi, strasne to svrbi. Neviem co s tym....

ruthike
17. sep 2015

Ahoj, skus si to kremovat bepanthenom, ja som pri prvom tehotenstve mala nieco take od 24. Tyzdna nic na to nezaberalo, ale do troch hodin od porodu to celkom zmizlo. Zrejme hormony:/

nelendelina
17. sep 2015

No ahoj skus neskrabat to sa ti koza natahuje skus obycajny aviril aby si mala kozu mastnu no neviem ci ti daco pomoze mne povedala sestriscka na to ze to je dan za dietatko

anetkaadamko
17. sep 2015

daj si tu na koníkovi do vyhľadávača tehotenská dermatitída........alebo svrbenie v tehotenstve.....................ja som tým prešla 2x.......pri prvom len pár týždňov celé telo samá vyrážka a pri druhom som to mala od 16 týždňa dokonca.......niečo hrozné čo som zažila......pomáha chladnejšia sprcha ....studené obklady.....modrá indulona, excipiál........trocha

aleala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre