Čo vám pomáha na ranné nevoľnosti?

natalia1619
22. dec 2020

Ahojte co vam pomahalo pri rannych(celodennych) nevolnostiach? Potrebujem aspon ako tak fungovat mam este jednu dceru. Zatial mi pomaha iba jest slanne veci, potom mi neni zle na chvilku ale takymto tempom by som priberala aj 5kg mesacne 🤦‍♀️

petamich
22. dec 2020

@natalia1619 no mne ani nic 🤢 od rana do vecera mi bolo blbie ale kusok sa mi ulavilo po troske coly, tehotenskych lizatkach, citronovej vode a kiwi 🙈 najlepsie mi fungovalo hned rano pred tym ako som vstala si dat suche pecivo alebo teraz medovnik, mala som to nachystane pri posteli a doobeda som potom vedela fungovat, vecer mi zial nepomahala ani diva svina

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivini
22. dec 2020

@natalia1619 zjest v lahu este v posteli pomaly polovicu bananu, este predtym, ako som vstala...trochu to vyrovnalo hladinu cukru v krvi...napinalo ma sice cely den, ale tie banany mi fakt pomahali

sanssa
22. dec 2020

jest casto ale mensie porcie, pomahaju vraj aj zazvorove susienky ale to som ja do seba nedostatla, nechutilo mi to, v lekarni predavaju lizatka pre tehotne proti nevolnosti, dat si log coca coly

malicka_mysicka
22. dec 2020

@natalia1619 ahoj, ja som tiez tak mala. Jedine co mi zaberalo bolo stale zobkat biele pecivo, a zapijala som bielou vineou. Este fajn su piskoty a tie zazvorove lizatka. Ked som vyhladla tak to bolo ze prisiel lord voldemort a zvladla som akurat tak lezat na podlahe. Trvalo to do 15tt. Ale presne ako pises, som 26tt a mam plus 13kg 😅

diaalex
22. dec 2020

@natalia1619 od začiatku po koniec som každý deň vypila plechovku nealko radlera a vôbec nič mi nebolo 😁

natalia1619
autor
23. dec 2020

@malicka_mysicka ved toto sladke mne nepomaha fakt najlepsie mi je po chipsoch 😂 ale nechcem byt vypapana, aj pri prvej som pribrala 19kg ale na moju vysku 180cm to nebbolo az tak vidiet...

natalia1619
autor
23. dec 2020

@diaalex tak pri prcej mi bolo zle do 14tt potom som uz mala bezproblemove tehotenstvo. Tak snad aj teraz to tak bude

natalia1619
autor
23. dec 2020

@sanssa skusala som zazvorovy caj ale teda trosku lepsie ale nic moc...

natalia1619
autor
23. dec 2020

@rivini
@petamich musim vyskusat este teda v lahu si dat nieco do zaludka. Dakujem za rady 🙂

malicka_mysicka
23. dec 2020

@natalia1619 aj ja som vysoka, tak to az tak neriesim v prvom som pribrala 20, tak dufam ze sa do tej 20ky zmestim aj teraz.

eskop
23. dec 2020

@natalia1619 ahoj mne pomahala len cola a piskoty jest. Nic ine som snad 3mesiace nejedla🙂

emuemu
23. dec 2020

Ananas

leuchtturm
23. dec 2020

mne pomahali jedine Vomex capiky.

natalia1619
autor
23. dec 2020

@emuemu to vyskusam mame doma.

natalia1619
autor
23. dec 2020

@leuchtturm ak by nic nepomahalo tak skusim aj tie 🙂

kuks700
23. dec 2020

@natalia1619 Ja jem na raňajky ovocie a neviem to ničím vynahradiť. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre