Čo vám pomáhalo na nevoľnosi?

02e03g90t
11. mar 2022

Ahojte žienky, čo Vám pomáha či pomáhalo na nevoľnosti ... u mňa je to katastrofa :( už nevládzem.

h2
11. mar 2022

Cola. 👍

oblecenie99
11. mar 2022

Mne pomohlo vždy si niečo chrúmať, najmä solené veci.. ráno som mala na nočnom stolíku prichystané tyčinky, alebo len rožok bez všetkého. Sestrička u dok. mi odporučila colu

tinkakasubova
12. mar 2022

@02e03g90t ahoj ja som si tím prešla tak isto až do 6 mesiaca tehu mne pomalá trosku cola a rožok ale hlavne je že ráno musíš niečo dať do úst a tak vstať hoci len piskotku trosku tá nevoľnosť prešla ale nie velmy môžem ešte odporučiť zázvorový čaj a hlavne veľa tekutiny ja som bola skoro každý tizden v nemocke na infúzii lebo som tiež nemohla nič dať do seba ale potom som nato prišla ako mám vstať a potom sa to postupne upokojilo prajem veľa síl nech ti niečo stoho pomôže

1medvedik1
12. mar 2022

@02e03g90t pôrod 😃
Myslím to vážne. Čakala som na koniec prvého trimestra ako na spasenie.. No nič sa neudialo. Musela som skončiť v práci kvôli zvracaniu, ja som aj 6x za deň. Nič som neudržala v sebe.. Mala som všetky dostupné lieky - lízatká proti nevoľnosti, xy honeopatík, aj torecan, degan.. Nič nepomohlo. Okolo siedmeho mesiaca sa trošku polepšilo. Ale pôrod mi pomohol na všetko 😁 treba vydržať

p.j.jacky
12. mar 2022

Pôrod len pôrod nič iné . 7 mesiacoch som bola wc+posteľ+wc+posteľ úplne ko . U oboch tehotenstiev .Držím päste 🌹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre