• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo znamená tmavý krvavý výtok v tehotenstve?

9. apríla 2017 
hematom ? jaj a to je čo ? :cry: :grinning:
19. jan 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva , nechci vediet. :unamused: Hematom vznika vtedy, ked krvacas pocas tehu.Ked krvacanie prestane utvori sa hematom-zrazenina, ktora musi byt pod dozorom pokial sa nevstrebe.Z hematomu moze zena znova zacat krvacat, ale nemusi.Je to vpodstate asi to co trapi Didi.Vlastna skusenost :frowning2: :wink:
19. jan 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...dík
19. jan 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hematom moze sposobit aj potrat :unamused: :frowning2:
19. jan 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, presne-ako napisala junovka.ja som mala dva, brala som utrogestan, lezala 2 mesiace, ale vsetko skoncilo ok :wink:
19. jan 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, chvalabohu, aj mne sa to skoncilo ok. :wink: Mam Nelinku :slight_smile: :wink:
19. jan 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didinkabb- daj vedieť ako ?
20. jan 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab y, ja som pri tom 1.potrate mala prerus.tmave krvacanie :frowning2: nechali ma tak 2 tyzdne, ze sa nic nedeje :frowning2:
20. jan 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si už raz potratila ? asi je v nemocnici ked nám nepíše
20. jan 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva: pred 4 rokmi a hrozne som na toho gynekol., co som k nemu chodila nastvana :frowning2: stale som tam chodila a hovorila, ze mam obcas.krvac.a bolesti a on mi vynadal, ze si vymyslam a nechce sa mi do prace :angry:
20. jan 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vážne ? môj mi ani odber nespravil
a potom sa vá m podarilo nie ? zmenila si lekára ?
20. jan 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano. v nemocnici mi nezavisle 2 pani poradili 1 gynekologa, ze je dobry.tak som hned sla k nemu.Bol fajn, hned, ked mi zac.krvac. v tomto 2.tehum, urobil mi ultr., napisal utrogestan a nechal ma doma.
20. jan 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala šťastie
a kedy sa potom podarilo ?
20. jan 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom som menila pracu, a kupov.sme byt, tak sme to odlozili a nahodou som otehot.predmin.rok v novembri :wink:
mala som super tehot., po 3 mes.som znovu chodila do prace, a mala som vela dovci, tak potom na konci som si vsetko vybrala a chodila som v lete plavat :wink: porodila som 13.8. :wink:
vy sa tiez snazite? ty si tiez potratila?
20. jan 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so m potratila pre týždnom
takže sa zadarilo skoro ?
20. jan 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to mi je luto :frowning2:
no, prave potom sa asi polroka nedarilo-zistili mi zvyseny prolaktin, kt.mi blokoval ovul., potom som brala na to lieky, za 3 mes.sa to upravilo a potom som menila pracu, tak sme to odlozili...
daj si urobit hormon.profil...v kolkom tt sa ti to stalo?musela si na kyretaz?
20. jan 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10 tt hej robili mi
vraj sme zdraaví takže zatiaľ nebudú žiadne vyšetrenie
jednoducho sa stalo... a je to časté
20. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva:mne z histologie zistili, ze to bola parc.mola :frowning2: -hlupa nahoda-stava sa to z 2000 zien 1 :frowning2:
proste asi 2 spermie oplod.1 vajicko-mali to byt dvojcata- a slo to nespravnou cestou...
inak, histologiu pri kyretazi robia kazdemu, pretoze to moze byt napr. aj choriokarcinom-nador, kde je zvys.prod. HCG :unamused:
20. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJ KOČKY. TAK NAKONIEC SME V NEMOCNICI NEBOLI. JE TO UŽ SLABŠIE, LEN TAKE " ŠPINENIE" AKO PRI NORMALNOM VÝTOKU. NIČ MA NEBOLI A SOM UŽ TROŠKU KĽUDNEJŠIA. KAMOŠKA TO VRAJ MALA TIEŽ, DOKONCA CELÉ PRVÉ TRI MESIACE.ĎAKUJEM VÁM ZA OPORU AJ POMOC
20. jan 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako myslíš, bodaj by to tak bolo
každá sme iná...ale držím ti prsty
20. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, to sa riadis akoze podla kamosky? :confused: :confused:
20. jan 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,ale kazde krvacanie je ine aj organizmus zenynemozes sa riadit kamoskou.Ale je to tvoja vec,snad nebudes lutovat...Vela zdravicka
20. jan 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka :wink: :confused:
20. jan 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka :wink:
Vidim,ze nas je viac s rovnakym nazorom.aspon to je dobre.Lebo ja som na navstevu gyndosky cakala len par hodin a bolo neskoro.Cize s vlastnej skusenosti viem,ze cakat sa nevyplaca.
20. jan 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna hned s hnedym vytokom hospitalizovali a napichali injekciami :wink: Polezala som s aj par mesiacov :frowning2:
20. jan 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oplatilo sa :wink: :slight_smile: :dizzy_face: Nelinka :wink:
20. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som išla určite na ultrazvuk
mne sa to stalo tak viem aké to je prísť o to, čo veľmi chcete
20. jan 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poleva,tie co to neprezili nevedia a dufaju,ze bude vsetko o.k.Ja im to prajem,ale nie vzdy je to tak.
Ja som sice o jedno babatko prisla,ale pol roka na to som ostala tehulka a mam druhu dcerku,co bude o tyzden sfukovat 1 sviecku na torte :grinning:
20. jan 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosím vás, ked máte špinenie alebo čokoľvek čo nie je v tehu úplne bežné, chodte na pohotovosť. ako píšu niektoré baby, kto neprežil nepochopí. radšej ísť zbytočne na pohotovosť ako sa potom obviňovať či ľutovať, že sa niečo stalo.( mne po potrate trvalo 4 roky kým sa znova zadarilo :frowning2: )
20. jan 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vesi suhlasim.
20. jan 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok