Dráždivý kašeľ v 2. trimestri a Stopkašeľ sirup

pepu
16. dec 2014

Ahojte, som v 17.tt, bolí ma hrdlo, som zahlienená a trápi ma suchý dráždivý kašeľ. Lekárka povedala, nech si v lekárni niečo kúpim...tak mi ponúkli STODAL, ktorý poznám a STOPKAŠEĽ SIRUP (Bylinný sirup Dr. Weiss). Máte s ním niektorá skúsenosti? Píšu, že sa môže aj v tehu..pomohol Vám? Rozmýšľam ktorý si dať...

evittam
16. dec 2014

@pepu Skusala som obidva,pomohli. Na zahlienenie môzes aj Sinupret. Tiez som si robievala cibulovy sirup a caj z cerstveho zazvoru.

materina_duska
16. dec 2014

Ahoj, ja som bola na tom pred týždňom podobne - Stodal mi absolutne nepomáhal, aj v lekárni mi povedali, že je slabučký. Mne sa osvedčil skorocelový sirup od Dr. Theiss. Takmer okamžitý efekt a to som sa dusila dva týždne.

hrjanka
16. dec 2014

sirup stopkašeľ som začala používať v tehotenstve a používam ho aj teraz, pri dojčení, keď som prechladnutá a nedám naň dopustiť. Do dvoch dní mám dýchacie cesty čisté, a to som pred tehotenstvom mala každý mesiac zapálenú priedušnicu a odkedy používam tento sirup, nemala som ani raz, ani k lekárovi som nemusela ísť a to bývam chorá niekoľkokrát do roka.

pepu
autor
16. dec 2014

Takze skor skusim ten Stopkasel ako Stodal...prvu davku som dala Stodal,ale v lekarni mi povedali, ze v podstate mozem aj oba naraz. Mne Stodal kedysi zabral, potom uz nie...asi to fakt treba chytit hned na zaciatku a teraz uz kaslem celkom slusne...tym mi tentokrat v podstate zacala choroba :/