Gastritída v tehotenstve - bolesť žalúdka

magnumka6238
13. sep 2015

Chcem sa spytat bolel vas zaludok v tehu? Uz mam asi tyzden zalodocne problemy. Som v 20tt. Co si na to mozem dat? Moze sa repikovy caj v tehu? Poradte.

katkakovac
13. sep 2015

@magnumka6238 chod zajtra k lekárovi. Alebo mu aspon zavolaj. Pokial ti doteraz nebývalo zle, bude to buď nejaká viróza alebo ti dieťa tlačí na žalúdok. V prvom prípade ti to prejde po diéte, v druhom prípade to vyrieši pôrod 😒Bylinky by som len tak nepoužívala, radšej zbehni do lekárne čo ti poradia. Držím palce aby to rýchlo prešlo 😉

magnumka6238
autor
13. sep 2015

@katkakovac bola som v stredu u dr a povedala ze to moze byt viroza ale mam to uz tyzden a neprechadza mi to a dietu furt nemozem drzat. Koli babatku uz som na nervy z toho.

katkakovac
13. sep 2015

@magnumka6238 Tak to bude asi ten druhý prípad 😒 mne bolo zle celé tehotenstvo a teraz znova. Skúšaj malé porcie, veľa tekutín, mne napríklad pomáha teplý čaj. A neboj, 2 minúty po pôrode ti bude dobre, ale ozaj dobre 😀 Ja by som zožrala aj slona a dovtedy muky pekelné 🙄

magnumka6238
autor
13. sep 2015

@katkakovac no tak ja vydrzim o to nejde len sa bojim o mimi. Aby to nebol zlcnik alebo volaco.

katkakovac
13. sep 2015

@magnumka6238 dieta by to nemalo ohrozit. Kopec zien, vratane mna, ma komplikacie, musia brat lieky a maju zdrave deti. V pripade, ze to nebude prechadzat, povedz o tom svojmu gynekologovi. Ale ako dieta rastie, tlaci na organy a ku koncu tehotenstva ta moze trapit palenie zahy, kyselina, pocit plneho zaludka a podobne. Ty uz si v polovici, takze teraz bude toho pohodlia ubudat. Ale na konci to stoji za to😉

magnumka6238
autor
13. sep 2015

@katkakovac tak tomu verim a vydrzim. Babatko by malo byt ok v stredu som bola na poradni takze tam je to fajn. Uvidim ako mi bude zajtra ak mi to neprejde v stredu zavolam obvodnej nech to poriesi🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre