Hamiltonov hmat

mabose
11. sep 2023

Ahojte, dnes mi robil dr hemiltona okolo 11 pomohlo to niekomu??? Zatiaľ nepociťujem žiadne zmeny okrem tlačenia na mechur

123lucinda
11. sep 2023

Niekomu pomoze, niekomu vobec, ja som mala jeden den nepravidelne kontrakcie a na dalsi den som porodila.

mabose
autor
11. sep 2023

@123lucinda ale v ten deň ste mali čo robili hemiltona či až ďalší lebo mne robili že som na necelé 3prsty otvorená že skúsia či sa to rozbehne

kamowa
11. sep 2023

po hamiltonovi som vzdy na 2.den porodila

bajka16
11. sep 2023

Ja si pamätám, pri prvom pôrode mi do urobil v stredu môj gynekológ a bola som úplne v pohode, a až v piatok v noci sa rozbehol pôrod. Už som bola deň po termíne, takže možno by som prenášala aj dlhšie, kto vie. Každopádne ti tým nijako neublíži.

mabose
autor
11. sep 2023

@bajka16 tak ako časť zadky mi asi odišla,a zatiaľ bolesti nič len malé sa viac hýbe plus časté nutkanie na veľkú plus tvrdnutie brucha

bajka16
11. sep 2023

@mabose rozhýbali ste sa, ale kľudne vieš takto byť aj ďalší týždeň.. uvidíš, hlavne sa nestresuj nechaj tomu voľný priebeh.

mabose
autor
11. sep 2023

@bajka16 tak zajtra mám termín uvidíme možno sa to ešte pohne, bolesti zatiaľ žiadne nemám len sa bojím toho tvrdnutia

bajka16
11. sep 2023

@mabose mne tvrdlo brucho už posledný trimester a posledný mesiac ani nehovorím to stále 🤷🏻‍♀️

juliacenc
11. sep 2023

@mabose vobec nie prenasala som tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre