Hcg rastie pomaly

hega82
7. okt 2016

Ahojte dievčatá. Neviem, ci máte niektorá podobnú skúsenosť... som v cca 6tt a na sone pri posledných dvoch kontrolách nič nebolo vidieť. Hcg minulý pondelok 75, tento týždeň v utorok 324. Moj gyndos ma poslal do nemocnice a tam na sone nič, hcg po 2 dňoch 354. Je šanca na normálne tehotenstvo? Ďakujem za prispevky

sibalka21
7. okt 2016

no pokial si v 6tt mala by si mat uz o nieco viac a za dva dni sa to zdvihlo naozaj maaaalinko..... kedy ide na dalsiu kontrolu?

nivea777
7. okt 2016

@hega82 hcg by sa malo zdvojnasobovat.. ale sanca je vzdy.. treba dufat

hega82
autor
7. okt 2016

@sibalka21 kontrola je až v pondelok, uz predstavám dufat

zuzana158
7. okt 2016

sanca je stale ani mne sa hcg po 48 hodinach nezdvojnasobilo ale iba vstuplo a dnes ma syn tri roky

shia
7. okt 2016

no, ja ťa nechcem zarmucovať ani strašiť, ale radšej ani dávať plané nádeje - mala som podobný prípad, a žiaľ neskončil dobre....ale moc ti prajem, aby to tebe vyšlo!

14nunu10
8. okt 2016

No tieto hodnoty nič dobré neveští..😟

hanka_se
8. okt 2016

@hega82 ja som mala tiez tak, chodila som na krv obden a teda len stupalo hcg, ziadne zdvojnasobenie nic. Dr. vravel, ze to bude asi mimomaternicove alebo nic z toho. A dnes mi tu pobehuje sikovna 2,5 rocna slecna 🙂
Treba dufat. Drzim palce

bosoriak
8. okt 2016

@hega82 Je to individualne. Mali by ta sledovat aj dalej, pretoze podla takto pomaly rastuceho HCg sa usudzuje, ze to moze byt mimomaternicove tehotenstvo a to moze byt pre teba nebezpecne.
Drzim palce.

hega82
autor
9. okt 2016

Dakujem za podporu. V piatok sa mi spustil oneskoreny menzes (po 11 dnoch), sla som na pohotovost a vraj mikropotrat. 😢. Poslali ma domov, vraj takychto pripadov je vela na zaciatku tehotenstva, vraj niektore baby ani nepostrehnu, že sú tehotne, len im meska menzes .... v pondelok idem zas do nemocnice a uvidim, co mi povedia. Som zvedava, kedy sa budeme moct zase pokusat o baby. Drzte palce 🙂

14nunu10
9. okt 2016

@hega82 biochemicke tehotenstvo 😞drz sa veľa šťastia prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre