Hemoroidy v 20. týždni tehotenstva

ella282
12. sep 2020

Prosím Vás, vybehla mi zlatá žila. Mám ju zapálenú, gynekológ mi predpísal detralex, trošku to ustúpilo.. chcem sa spýtať, schovala sa vám naspäť? Vychadzala vám počas tehotenstva? Trápili ste sa celé tehotenstvo? Obávam sa, že mi to tak zostane... užívam vlákninu, samé ovocie a zeleninu...ranajkujem ovsené vločky... Doktor mi povedal, že ak sa to nezlepší, budem rodiť cisársky... prosím, napíšte mi vaše skúsenosti...

vilma7
12. sep 2020

Mne vybehla až počas pôrodu, takže to je asi rozdiel... časom sa to napravilo, teraz som ju už nevidela dlho. Prečo ti tak skoro vyšla?

ella282
autor
12. sep 2020

@vilma7 neviem, nemala som pocit, žeby som nejako moc tlačila... Pri prvom som to nemala až po pôrode... ale dlho som s tým bojovala... Teraz mi to vyšlo skoro..a naozaj sa bojím, či sa to upraví... Strašné bolesti sú to...

bjl0803
12. sep 2020

Noooo v takom 27.tt bola vonku ...ako bolesť veľká však iste vieš ....pomohla dubová kôra sedave kúpele v nej + MASTU krém za nejaké 2 týždne to prešlo a pekne zašla dnu tam kde patrí 🤰🙂 tak veľa šťastia snáď sa ti to dá dokopy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre