Herpes genitalis v tehotenstve. Aké sú riziká pre dieťa?

Ahojte.Ak má niekto skúsenosť s touto hnusobou v tehotenstve, napíšte mi prosím. Blíži sa mi termín pôrodu a bojím sa že sa mi objaví. Počas tehu som ho mala 2x. Okrem toho ma trápi celý ten čas, či nedošlo k poškodeniu mimina. Tak ak ste niekto na tom ako ja, alebo ste s touto chorobou porodili prosím napíšte aspoň na povzbudenie, že v tom nie som sama.
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
zuzica4
16. okt 2015
@michi200 podobne
baaambulka17
8. dec 2015
Ja som ho mala dva krát hneď na začiatku doktorka povedala ze to je oslabenou imunitou a že sa nemám báť bábätku to neublíži s keby sa vyskytne pred pôrodom tak cisárskym rezom mne to zmyzlo asi v 15tt som bola a dúfam že sa neobjaví už
miskakolacikova
7. aug 2016
Ahojte dievcata, viete my niektora poradit? Vag.herpesmavam asi 2 roky. U mna je to pravidel ost, skoro kazdy mesiac. Na imunologii som
Bola a to je v poriadku. Neviem si s nim poradit. Brala som famcyklovir, valacyklovir, isoprinosine. Teraz som
V 7 tt tak som musela hned ako som otehotnela vsetko vysadit. Mate niektora skusenosti s herpesom v 1 trimestri? Ako to mozem liecit? Gyn mi povedal ze to je vec imunologa, kt ma liecil. Ten povedal, ze nic v tehotenstve...
miskakolacikova
7. aug 2016
@evaaaa aho mozem
Sa ta spytat ako si nakoniec dopadla s tym porodom a herpesom? Tiez ma trapi v tehotenstve😞
miskakolacikova
7. aug 2016
@baaambulka17 ahoj
Mozem sa ta spytat ako si rodila teda a ci herpes narobil nejaku satapatu babatku, nebodaj?
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia