Hlieny v hrdle kvôli tehotenstvu

uzanka16
2. jan 2017

Uz som raz mala diskusiu ze mam stale hlieny v hrdle a lekari na nic neprisli z coho to mam, vraj nejaka viroza, podotykam uz je tomu skoro mesiac co to mam a ani ziadne tabletky nezabralo, no 27.12. som sa dozvedela ze som tehotna, a len tak ma napadlo, mozno to znie hlupo a som blba, ale nemoze byt vysoka tvorba hlienov v hrdle sposobena aj tehotenstvom? Viem ze napr. niektore zeny mavaju upchaty nos cez tehotenstvo a ci nahodou nie je daco taketo podobne. Prosim ak dakto bude komentovat nechcem aby sa tu vysmieval ze mi sibe, co to za hlupost, len pre istotu, nech mam pokoj na dusi ked uz lekari nevedia na nic prist.

vanmonka
2. jan 2017

Ja si myslím že to môže byť aj tým...Však tehotenstvo máva dost s imunitou...A môžeš ju mať oslabenú.inak gratulujem 🙂

babatkoo
2. jan 2017

@uzanka16 ja som mala hned od zaciatku tehotenstva zanesene mandle. Hnisave loziska, nikdy to nebolo na atb, pomohol jod, ktorym mi orl lekarka pretrela mandle a vytlacila odtial ten bordel. Porodila som a od vtedy som nic take nemala. Tiez mi tvrdila, ze to prejde ze telo je oslabene tak si to odniesli mandle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre