Hnačka v piatom týždni tehotenstva

beatka86
26. feb 2013

Tehuľky poradte mi, som v 5 týždni tehotenstva a mám neskutočné hnačky. Denne 7-8x..... Už neviem čo mám robiť. Beriem smectu, papám banány, horkú čokoládu. Bojím sa, k doktorke idem len 04.03.2013. Bábätku to nemôže ublížiť???? Vôbec nič iné mi nie je, len táto hnačka ma trápi. Má s tým niekto skúsenosti. čo by som ešte mohla vyskúšať? Ďakujem.

zelenagw
26. feb 2013

neviem ti nic ine poradit len vela pit aby si nebola dehidrovana to by mohlo ublizit drzim palceky

ninalondon
26. feb 2013

Nemam s tym skusenosti ale podla mna su to len hormony.Hlavne treba vela pit aby si nebola dehydrovana.Mne na hnacku pomoze mala lyzicka mletej skorice.Ale keby to trvalo viac ako par dni urcite by som sa skontaktovala so svojim lekarom.

xlucia
26. feb 2013

@beatka86 uz mala byt davno u vseobecneho. gynekolog ti s tymto neporadi

beatka86
autor
27. feb 2013

Dakujem,uz dnes idem k vseobecnemu lebo aj v noci som sa raz zobudila nato a utekala a este aj teraz rano
Inak mozem pit lucku nesytenu a rajec nesyteny. To by mi to vovalat nemalo,hm?

beatka86
autor
28. feb 2013

Dakujem,uz je to za mnou. Cierne uhlie mi pomohlo 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@beatka86 LUCKA je svinstvo reajec nesiteny alebo bonaqa nesitena iba tie su dobre a cista voda z vodovoda odstata

beatka86
autor
5. mar 2013

ďakujem zelenagw 😉

sudabe
8. mar 2013

@beatka86 ahoj ja mám podobný problém chcem sa spytat to cierne uhlíř ti predpisala doktorka všeobecná? díky

renca55
25. mar 2013

@beatka86 A akú dávku si dala? Jednu tabletku???

beatka86
autor
26. mar 2013

Ahoj sudabe, čierne uhlie mi predpísala gynekologička, to môžeš úplne v pohode brať.... Ja už teraz hnačku nemám, ale preistotu teraz vraciam všetko.... Ale nato mi gynekologička dala čapíky TORECAN.
renca55 čierne uhlie som brala 3x denne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre