Hnedastý výtok a zápal močových ciest

simka987
11. júl 2016

Ahoj kocky,
Chcem sa poradiť. Som v 5tt a mam slaby hnedy vytok, nie stale hl.rano po toalete a teraz večer.... volala som aj lekarke a ze je to oki, vraj v tomto období kym nejde o červenú krv... ale fakt sa bojim navyse mam zapal mocovych ciest a endometriozu... s priateľom velmi chceme toto bábätko asi bude rozumne ist na pohotovosť. ..

kikus48
12. júl 2016

@simka987 urcite treba istck lekarovi, mala by ti predpisat dufaston a ascorutin. Hnedy vytok v tehotenstve nie je vacsinou ok, viem to lebo som ho mala do 8tt.

simka987
autor
12. júl 2016

@kikus48 dakujem za info, ja som jej aj volala a ze je to oki... no mne sa to nezda... a ty si bola potom uz oki?

laurika1432
12. júl 2016

Je to ok? tak tomu neverím. Určite by si tam mala zájsť sa ukázať. Nie je to sranda zahrávať sa s vlastným zdravím..

kikus48
12. júl 2016

@simka987 ja som po ivf, takze je to trochu ine. Ked som zacala spinit navysili ma davku progesteronu na maximum. V tvojom pripade treba dufaston. Mozes brat aj ascorutin ci celaskon 100 mg. Dufaston je progesteron, hormon ktory udrziava tehotenstvo. Neuskodi. Iba udrzi tehotenstvo. Preto ho nedat je chybou. U mna to skoncilo ze som o jedno z dvojiciek prisla. Pricin krvacania je vela, od banalit po vaznejsie. Nechapem ako ta mohla takto po telefone odbit bez vysetrenia. Isla by som na pohotovost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre