Hnedé špinenie v 14. týždni

8. feb 2021

Ahojte,hospitalizovali ma v piatok lebo som zacala silno krvacat(14tt),dostala som injekcie a tabletky,teraz uz nekrvacam len na toaletnom papieri mam take slabe hnede spinenie,co si myslite je to ok?

princess59
8. feb 2021

Áno hnedé je ok, pravdepodobne sa vyplavuje zvyškova krv ešte z toho krvácania.... Ja som mala hematóm a špinila som na hnedo mesiac.....a raz som zakrvacala silno ale to bolo ešte pred hematómom - nezistili príčinu a po tejto čerstvej krvi som ešte pár dní špinila ....držím palce 🙏✊✊

lellla
8. feb 2021

A prečo si krvácala povedali ti?? Malo by to byt lepšie hnedé soinenie by mala byť len stará krv...pozostatky ...keď ale nie si istá či je to ok tak treba ísť k lekárovi opäť alebo aj si v nemocnici tak sa spýtať radšej skôr a zbytočne ako neskoro 😌

autor
8. feb 2021

@princess59 @lellla dakujem baby,nezistili preco krvacam,mozno praskla cievka alebo cysta🤷🏼‍♀️ pytala som sa lekarky ci je to normalne,hovorila ze to nieje normalne,ze to je tiez krv,tak neviem kedy ma pustia konecne domov😔

autor
8. feb 2021

a hlavne preto sa pytam lebo mne sa tiez zda ze to bude zvyskova krv...ale ona vie asi lepsie,teda urcite.
A podla Vas ked ma pustia domov a nebudem dostavat injekcie tak nezacnem znova krvacat???Strasne sa toho bojim,bol to hrozny pocit vidiet tolko krvi v 14tt😔

princess59
8. feb 2021

Mne sa to stalo cca v 7-8 týždni a okolo 10 už som mala aj hematóm, ale v nemocke si ma nenechali...musela som ležať, dali mi injekciu a odporučili ascorutin

autor
8. feb 2021

@princess59 ascorurin dostavam aj ultrogestan+ este injekcia 3x denne..a tebe to preslo potom hned?alebo par dni si spinila tiez?ja som 2x bola na usg a zevraj hematom nemam🙏

princess59
9. feb 2021

Ja som bola po ivf tak vysoké dávky progesterónu som mala od začiatku, ten mi už nepredpisovali. Trvalo to pár dní, 1-2 dní úplne tmavo hnedé špinenie a potom asi 1-2 dní len také zbytky, takmer nebadatelné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre