Hnedý výtok v 13. týždni

kristina713
19. okt 2023

Zdravím chcem aa s vami poradiť. Som 12+4tt. Keď som bola na konci 10tt začala som krvácať, utekala som na pohotovosť a zostala som v nemocnici. Dávali mi lieky a injekcie. Krvácanie prestalo. Povedali mi že kw všetko b poriadku. Mala som hematóm a ostala mi tam menšia zrazenina. Po prepustení som išla k svojmu gynekológovi a ten mi dal Progestanelle 200mg jednu ráno a večer. Buď vaginálne alebo zapiť. Od vtedy žiadne krvácanie ale posledné tri dni mi začalo špinenie hnedého výtoku. Mlala by som ísť k doktorovi? Na nete som čítala že ak mám hnedý výtok že sa mi to odstraňuje tá zrazenina. Je to v poriadku? Mali ate niektorá z vás takéto niečo? Vopred ďakujem za odpoveď

hradnapani
19. okt 2023

to ti ziadna z nas tu nepovie, ci je to v poriadku, Pre pokoj duse si zajtra zbehni k lekarovi.

joannita
19. okt 2023

@kristina713 ano chod k dr.
Niekedy hnedy vytok alebo krvacanie neznamena nic a niekedy zial ano.
Vlastna skusenost

alexandraas
19. okt 2023

Ja som mala hematom a vyplavoval sa mi z tela spinenim. Ale mala som 2 tyzdne kludovy rezim,fakt so len lezala,vela stastia❤️

martaatram
20. okt 2023

Mne sa hematom vyplavoval 3 tyzdne hnedym spinenim… tym ze som iba lezala sa nemal kedy vyplavovat logicky preto asi aj tak dlho … brala som progestenale a vela citronu alebo ascuritinu … dr povedal ze je to stara krv ak by som mala jasno cervenu utekat na pohotovost ..

kristina713
autor
20. okt 2023

@martaatram takže ak je to len hnedý výtok ale žiadne jasná krv ani nič vyplavuje sa ten hematóm v podstate?

martaatram
20. okt 2023

@kristina713 ano stara krv ..ten hematom🙂

kristina713
autor
20. okt 2023

@martaatram vďaka za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre