Intenzívne bolesti hlavy a celodenné nevoľnosti v tehotenstve

jks27
8. jún 2021

Dobrý deň,
som druhýkrát tehotná, no pri prvom tehotenstve som vôbec takými intenzívnymi bolesťami hlavy netrpela (hlavne poobede až do noci, kým nezaspím). Prešlo Vam to? Ako ste to riešili? Taktiež ma trápia nevoľnosti, celodenné, večer je to opäť najhoršie, ledva chodím. Zažili ste niektorá podobne symptómy? Čakali ste dievčatko či chlapčeka?
Vraví sa, že intenzívne bolesti hlavy majú na svedomí chlapčekovia, no sú to len povery.

Ďakujem za odpovede 🙂

karinaaaa
8. jún 2021

@jks27 ja som mala tak asi týždeň bolesti hlavy potom už to.preslo ako som koníčka prvý trimester .. najkor tiez hrozne zle ledva som daco zjedla bolel ma žalúdok potom bolesti hlavy a posledne bolo ze mi bývalo na omdeltie strasne. Ale ako som prešla do druhého trimestri všetko bolo ok.

jana005
8. jún 2021

@jks27 ahoj, ja som mala bolesti hlavy aj nevoľnosti ako po opici pri všetkých mojich tehotenstvach.
Mám dvoch chlapcov a dve dievčatá.
A začali mi niekedy v siedmom týždni a trvali asi do 16 týždňa.
Bolo to hrozné, nič nepomáhalo

jks27
autor
8. jún 2021

@jana005 ahoj, ja som akurát v 11 týždni, no od 7meho týždňa to mám denne, a stále je to horšie...

jana005
8. jún 2021

@jks27 tak ešte vydrž.
Mne to fakt pri všetkých začalo a aj skončilo približne rovnako.
Je to des, ale raz to prejde.
Skúšala som skoro všetko, aj Lizatka proti nevoľnosti, ale nič

lorin29
9. jún 2021

@jks27 ja som to tiež tak mala od 6tt do 17tt :/ keď bolo najhoršie dala som si polku paralenu a na čelo mokrý uterák... A čakáme dievčatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre