Jačmeň na oku počas tehotenstva

19. sep 2021

Ahojte maminky alebo budúce maminky mala ste niektorá z vás jačmeň na oku počas tehotenstva? Ja ho mam a vôbec nemizne ten hrbolcek z oka, neviem co mam robiť, masť beriem posledný krát teraz v nedeľu 7 deň, dávam si aj suché teplo, ak ste to nejaká mala zmyzlo vám to kedy alebo keď vám to nezmyzlo mali ste chirurgický zákrok? Pôrod mam až v decembri tak neviem. Ďakujem vám za radi

bagre
19. sep 2021

nemala som síce v tehotenstve, ale mala dcéra keď bola malá a trvalo vyše troch mesiacov kým sa to vyhojilo... to len k tej dĺžke liečby. Postupne sme videli že sa stým čosi deje, len to dlho trvalo

nikpa
19. sep 2021

Asi 2 alebo 3 krát počas posledného tehu. Mne vždy zaberá Borová voda, vyplachujem oko párkrát denne a do týždňa je pokoj

autor
19. sep 2021

@nikpa kde to kúpiť prosím

miriam11
19. sep 2021

Posuchaj si to miesto zlatým prsteňom, alebo príveskom zo žltého zlata. Zmizne to. Nerobím si srandu.

nikpa
19. sep 2021

V každej lekárni. Stojí cca 2€. Tu máš aj článok kde píšu aj o používaní na oči aj o tehotenstve. Ja si vždy vyplachujem, je to rýchlejšie, myslím hojenie. https://slovenskypacient.sk/borova-voda-na-co-s...

autor
20. sep 2021

@miriam11 iba tak mam zobrať zlatý prsteň a nim poslúchať?

autor
20. sep 2021

@nikpa ďakujem.

miriam11
20. sep 2021

Áno, umy si ho predtým, stačí v mydlovej vode.

rodinka
26. sep 2022

Ahojte, viem ze stará diskusia ale môžem sa opýtať prosím autorky co ti nakoniec z týchto rad pomohlo? Ďakujem... Ja som už zúfalá so svojím jačmenom

rodinka
26. sep 2022

@miriam11 skúsim asi aj ten prsteň

autor
2. okt 2022

@rodinka mne to nepomohlo.2x som mla zákrok a počas tehotenstva. Ja som autorka príspevku.

rodinka
4. okt 2022

A už teraz je pokoj??? Mne tiež nepomáha nič...

autor
4. okt 2022

@rodinka ano už po pôrode to zmizlo

autor
4. okt 2022

@rodinka ale keď som mala 2x zákrok počas tehotenstva sa to vrátilo atak až po pôrode to zmizlo

rodinka
5. okt 2022

A aj si niečo dávala alebo zmizlo to samé???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre